امروز : جمعه, ۴ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۹:۲۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان
فرمانده سپاه بابل:

برپایی کرسی‌های آزاد اندیشی در دانشگاه‌ها مورد توجه جدی قرار گیرد

فرمانده سپاه بابل گفت: بسیج دانشجویی در برپایی کرسی‌های آزاد اندیشی در دانشگاه‌ها توجه جدی داشته باشد و در این زمینه برنامه‌ریزی مدون داشته باشد تا از گسست اعتقادی و فرهنگی در سطح دانشگاه و جامعه جلوگیری کند.

به گزارش بابل نوین، سرهنگ علی‌اکبر محمدپور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بابل در نشست تجلیل از مسئولان بسیج دانشجویی این شهرستان با اشاره به رسالت دانشجویان در عرصه علمی و جهادی اظهار کرد: در ایران اسلامی عرصه برای کار علمی و عملی بسیار است و دانشجویان می‌توانند با نگرش انقلابی که مقام معظم رهبری بر آن تاکید دارند در جامعه منشا خدمات شایسته باشند.

وی افزود: در جامعه کار برای اقشار مختلف فراوان وجود دارد که هنوز بر زمین مانده است و برای تحقق شعار انقلاب اسلامی که عدالت‌محوری بود باید تلاش فراوان کرد.

فرمانده سپاه بابل ادامه داد: کار کردن و ارائه خدمات به عموم جامعه با فرهنگ بسیجی بهتر به سمت رشد وتعالی پیش خواهد رفت و با نگاه انقلابی اثر معنوی کار بیشتر خواهد شد.

این مقام مسئول تصریح کرد: بسیج دانشجویی توانسته در عرصه‌های علمی کارهای فوق‌العاده خوبی از خود به نمایش بگذارد که ثمرات آن را در دستاوردهای هسته‌ای، فناوری، سیستم‌های دفاعی و علمی پژوهشی در سطح کشور به صورت واضح دید که این نشان از روحیه بالای بسیجیان ما همراه با تعهد به نظام اسلامی است.

سرهنگ محمدپور افزود: اردوهای جهادی در سال‌های اخیر نشان داد که بسیج دانشجویی چه ظرفیت بالایی در خدمت‌رسانی به جامعه دارد و در موارد بسیاری دیده شده که حتی در جاهایی که دولت نتوانسته خدمت‌رسانی مناسب  کند این عزیزان لباس خدمت را همراه با تهذیب نفس پوشیده و به مردم خدمت کرده‌اند.

وی یادآور شد: بسیج دانشجویی باید خود را با منویات مقام معظم رهبری در مباحثی مانند نفوذ، اقتصاد مقاومتی، انقلابی عمل کردن در امور و انتخابات ریاست جمهوری آینده وفق دهد و در مسیر رشد و پیشرفت جامعه اسلامی پویا گوش به فرمان رهبری باشد.

محمدپور با اشاره به مسئله نفوذ علمی و فرهنگی در سطح دانشگاه‌ها تصریح کرد: باید توجه به مسئله ناتو فرهنگی، ولنگاری اجتماعی فرهنگی، نفوذ به بدنه مدیریتی و اساتید دانشگاهی از سوی دشمن حساس بود و در مقابل این تحرکات با برنامه‌ریزی درست ایستادگی کرد.

وی تاکید کرد: بسیج دانشجویی در برپایی کرسی‌های آزاد اندیشی در دانشگاه‌ها توجه جدی داشته باشد و در این زمینه برنامه‌ریزی مدون داشته باشد تا از گسست اعتقادی و فرهنگی در سطح دانشگاه و جامعه جلوگیری کند.

فرمانده سپاه بابل در با اشاره به طرح آشتی ملی که این روزها در محافل از آن نام برده می‌شود عنوان کرد: ملت ایران یک ملت واحد هستند و این که بخواهیم با این عناوین فضای سیاسی کشور را به نفع خود تغییر دهیم شدنی نیست چون مردم ایران در کوران اتفاقات تاریخ ۳۸ ساله بعد از انقلاب اسلامی تجربه کافی کسب کردند، و این گونه شعارها خنده دار است.

وی در پایان افزود: در هر جامعه بین نخبگان و مسئولان ممکن است تفاوت سلایق سیاسی وجود داشته باشد اما کشور ما اسلامی و اعتقادات ما یکی است و مردم با اعتقادشان گوش به فرمان ولایت تصمیم نهایی را در کنش‌های سیاسی خواهند گرفت.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين