امروز : سه شنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۷:۴۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مشاوره تلفنی به والدین جوانان مسلمان در آمریکا

نخستین خط تلفن خدمات مشاوره‌ای از سوی مشاوران مسلمان با هدف ارائه کمک و مشاوره به والدین جوانان مسلمان آمریکا با هدف پیشگیری از مشکلات نسل جوان راه‌اندازی شد.

 

 

به گزارش بابل نوین،خط تلفن خدمات مشاوره‌ای همراه با وب‌سایت «Islamicare.org.au» که از ساعت ۹ صبح تا اواخر شب پاسخ‌گوی سؤالات والدین جوانان مسلمان است، قصد دارد با ارائه مشاوره به والدین در زمینه پیشگیری از ارتباطات ناسالم، مواد مخدر، مشروبات الکلی و افراط‌گرایی، به هدایت جوانان مسلمان کمک کند.

«کوراندا ساییت»، مسوول راه‌اندازی خط تلفن مشاوره‌ای در گفت‌وگو با پایگاه خبری «ای‌بی‌سی»، این امر را اقدامی بی‌نظیر در برابر مسایل کنونی جامعه آمریکا خواند و گفت: ویژگی خاص این خط تلفن نه تنها وجود مشاوران آموزش‌دیده برای پاسخگویی، بلکه ارائه منابعی برای خدمات و در صورت امکان دخالت در مورد مشکلات کودکان است.

وی افزود: مشکلات زیادی در جامعه وجود دارد که جوانان با آنها مواجه هستند؛ سرزنش کردن والدین راحت بوده، اما حقیقت این است که آن‌ها نیاز به مشاوره و حمایت دارند.

به نوشته ایکنا، ساییت اظهار کرد: والدین به ابزارها و تشویق نیاز دارند تا بتوانند کودکان و جوانان خود را با روشی منطقی و عاقلانه هدایت کنند./م

منبع : رسا

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين