امروز : دوشنبه, ۴ بهمن , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/02/21 - 8:58 ذخیره فایل ارسال به دوستان

درخواست تهیه کننده «خوب، بد، جلف» از مسئولان/ نگاه ها به آثار کمدی باید از سطحی گری خارج شود

محسن چگینی از علت همکاری با پیمان قاسمخانی، علت موفقیت «خوب، بد، جلف» و جایگاه فیلم های کمدی گفت.

به گزارش بابل نوین،محسن چگینی تهیه کننده  «خوب، بد، جلف» در خصوص علت موفقیت این اثر در گیشه گفت: هر اثر دیدنی موفق تجاری و هنری در ابتدا به فیلمنامه خوب و بعد به کارگردانی، اجرا، انتخاب بازیگران مناسب و در نهایت یک تیم حرفه ای و همدل ربط پیدا می کند.

وی در پاسخ به این سوال که تا چه حد جای فیلم های کمدی موقعیت و مخاطب پسند خالی است، عنوان کرد: ساخت آثار کمدی سخت، پیچیده و تخصصی است، کمدى یکی از پر فروشترین ژانرها در گیشه های جهانی و ایران است، البته رویکرد و نگاه جشنواره ها، مدیران سینمایی و منتقدان به فیلم های کمدى خیلى خوب نیست و آن ها را پیش پا افتاده و فاقد ارزش و اهمیت مى دانند و همین امر در سازندگان آثار کمدى بى انگیزگى ایجاد کرده تا جایى که خلاقیت و نو آورى را در این آثار از بین برده است.
وی افزود: اگر دقت کنید این نگاه ابتدایی در ادوار مختلف جشنواره وجود داشته و بى اهمیتى به فیلم هاى کمدى باعث عدم  جذب فیلمسازان جوان در این ژانر شده است، اگر جشنواره فیلم فجر هر سال یک جایزه ویژه به بهترین فیلم کمدى اهدا می کرد قطعا در بهبود کیفیت این آثار تاثیر گذار بود.
چگینی از علت همکاری با پیمان قاسمخانی اظهار داشت: سال هاست در پروژه های مختلف با هم همکار و شریک هستیم و مهم تر ازهمه رفقاى خوبى براى هم هستیم.
چگینی از مردمی بودن «خوب، بد، جلف» گفت: این فیلم در جشنواره فیلم فجر دیپلم افتخار فیلم مردمی را دریافت کرد و در اکران عمومى هم در این چند روز با استقبال خوبى روبرو شده است./ز
سینماخبر
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين