امروز : جمعه, ۴ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۲:۰۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان
طنزنامه

طلاق را نه هادینه کنیم

اشرف طلاقو در تحلیلی فوق علمی گفت: علت همه طلاق‌‌ها ازدواج است، اگر ازدواج نبود، جدایی پدرام از پانته‌آ، نادر از سیمین، جمیله از جمال، اصغر از سکینه و حتی من از شوهرانم اتفاق نمی‌‌افتاد، امیدوارم مسؤولان با این روند بسیار خوب که در پیش گرفته‌اند، ریشه ازدواج را از جامعه بکنند.

به گزارش بابل نوین به نقل از بلاغ، اشرف‌النسا طلاق‌زاده معروف به اشرف طلاقووو با سابقه هشت بار ازدواج دائم و طلاق و چهار بار ازدواج موقت و تعویض پیاپی شوهر به عنوان کارشناس فنی طلاق و عیب‌یابی خودکار ازدواج‌‌ها می‌گفت: باید تقدیر ویژه از سینما و صدا و سیمای ایران کرد که در سال‌های اخیر، با تولیدات فوق فاخر، مخ ملت ایران را منور کرده و پدیده پسندیده طلاق را در جامعه نهادینه کردند.

وگرنه من از کجا می‌دانستم که می‌توانم طلاق بگیرم، اصلا یک مدتی بود شوهر اولم دلم را زده بود، نمی‌دانستم باید چه کار کنم تا اینکه سریالی بسیار زیبا دیدم، در این سریال زن و شوهری از هم جدا شدند و من هم یک روز که از نزدیکی‌‌های دادگاه خانواده رد می‌‌شدم، به آنجا سر زدم و تقاضای طلاق دادم.

اشرف طلاقووو همین‌جوری ادامه داد: وقتی یک‌بار طلاق گرفتم، دفعه‌‌های بعدی راحت‌تر بود، من به شخصه از اینکه صدا و سیما و سینمای ایران برای روشن کردن فکر مردم این همه فیلم سریال تهیه می‌کنند که در آن طلاق و طلوق می‌گیرند ممنونم.

بنده پای ثابت تمام فیلم و سریال‌‌های تلویزیون هستم، انقدر فیلم و سریال دیده‌ام که تمام مو‌های سرم ریخته است و محض خوش‌تیپی کلاه گیس بر سرم می‌گذارم.

بنده از تلویزیون درس‌‌های زیادی گرفتم و امتحاناتم را نیز خوب پس دادم، انقدر تجربه دارم که همین الان اگر عروس و دامادی را ببینم، می‌توانم بگویم طلاق می‌گیرند یا نه!

خوشبختانه در سال‌‌های اخیر، تلویزیون با سریال‌هایش، قُبح طلاق را در جامعه شکسته است و ما راحت‌تر هی ازدواج می‌کنیم و هی هم طلاق می‌گیریم، تلویزیون در نهادینه کردن طلاق در جامعۀ ما نقش به‌سزایی دارد.

قبل‌تر‌ها در جامعه یک فرد طلاق گرفته خجالت می‌کشید و سعی می‌کرد طلاق نگیرد و تا روزی که جانش در بیاید به زندگی مشترک خود ادامه دهد، اما الان اینطور نیست، من خودم علت طلاق از شوهر چهارمم این بود که وی نمی‌توانست خوب ناخن‌‌های مرا لاک بزند و من همیشه سر شکسته بودم.

می‌دانید به نظر من، شوهر مثل پلاک می‌ماند، شوهری که پلاک رُند دارد یا پلاک تهران است خیلی باکلاس‌تر است، تازه تعویض پلاک که ایرادی ندارد.

اشرف طلاقووو تاکید کرد: من الان درآمد خوبی هم دارم، از هر کدام از شوهران قبلی خود ماهی یک سکه می‌گیرم، که می‌‌شود ماهی ۸ سکه، شما هر سکه را یک میلیون تومان حساب کنید، ماهی ۸ میلیون تومان درآمد دارم.

اشرف طلاقو در تحلیلی فوق علمی گفت: علت همه طلاق‌‌ها ازدواج است، اگر ازدواج نبود، جدایی پدرام از پانته‌آ، نادر از سیمین، جمیله از جمال، اصغر از سکینه و حتی من از شوهرانم اتفاق نمی‌‌افتاد، امیدوارم مسؤولان با این روند بسیار خوب که در پیش گرفته‌اند، ریشه ازدواج را از جامعه بکنند./ص

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين