امروز : شنبه, ۵ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۶:۰۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

رمضان عبدالله: برای فروپاشی اسرائیل آماده باشید

دبیر کل جهاد اسلامی فلسطین با بیان اینکه سازمان آزادی بخش فلسطین دست از سازش بردارد، گفت: مردم فلسطین باید خود را برای فروپاشی اسرائیل آماده کنند.

به گزارش بابل نوین،رمضان عبدالله دبیرکل جهاد اسلامی فلسطین در کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین که در سالن اجلاس سران تهران درحال برگزاری است، گفت: مساله فلسطین هرگز فراموش نمی‌شود؛ این مساله در ضمیر همه مردم مسلمان و جهان باقی خواهد ماند و پیام رهبر انقلاب به همه مردم فلسطین رسید که تنها نیستد و از شما حمایت خواهد شد.

وی با طرح این سوال که آینده درگیری تاریخی فلسطین و اسرائیل چه خواهد بود، اظهار داشت: درگیری اسرائیل و فلسطین دارای ابعاد مختلف است و از عوامل آن می‌توان به عوامل ذاتی و موجودیت صهیونیست ها در فلسطین اشاره کرد.

دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت: درباره موجودیت اسرائیل گفته می‌شود که این غده باقی می ماند اما به خوبی می دانیم که در بهترین شرایط اسرائیل از بین خواهد رفت و مردم فلسطین باید خود را برای فروپاشی اسرائیل آماده کنند.

«شاید آمریکا به دنبال ایجاد نشدن دو کشور فلسطین و اسرائیل باشد اما باید بگوییم که فلسطین، از آن فلسطینیان است نه یهودیان. شرایط فلسطین به شکلی نیست که موجب خوشحالی دوستان و غضب دشمنان باشد مردم فلسطین بزرگوار و دارای اراده قوی هستند و با تمامی اراده خود در برابر صهیونیست ها ایستاده و با جان فشانی هرگز تسلیم نخواهند شد.»

وی اضافه کرد: تعداد مردم و مقاومت کنندگان در دهه آینده بیشتر از صهیونیست ها خواهد بود؛ علی رغم سختی‌ها و تنگناها در نوار غزه و در برابر سه جنگ اخیری که رخ داده مردم مقاومت کردند. ما در جبهه مقاومت به دنبال افزایش امکانات خود هستیم و توانایی کنترل افسار دشمن را داریم و اگر کوچکترین شراره ای از تجاوز صهیونیستها بخواهد آغاز شود با تمام توان و وجودمان در برابر آنها مقاومت می کنیم.

عبدالله در همین زمینه اضافه کرد: دولت خودگردان فلسطین برای مردم فلسطین نیست چون حلقه ای ضعیف در کل فلسطین است و ماموریت آن حفظ امنیت اسرائیل است و اگر گریه هایی را از طرف دولت خودگردان می شنویم، مبنی بر شهرک سازی صهیونیست ها صرفا شعار است، چگونه می توان از مردم فلسطین حمایت کرد، در حالی که خودمان مطیع اوامر رژیم صهیونیستی هستیم و در شهرک ها وسرزمین هایی که آنها غصب کرده اند، زندگی می کنیم.

«امروز توهم از بین رفته و مذاکرات سازش به پایان رسیده، مردم فلسطین نمی پذیرند سرزمین های آنها اشغال شده باشد و صهیونیست ها برای صهیونیست سازی کل سرزمین فلسطین اقدامات خود را انجام دهند.»

رمضان عبدالله افزود: باید سازمان آزادی بخش فلسطین دست از سازش بردارد و بداند شعار از نهر تا مدیترانه متعلق به فلسطین و عراق است؛ موجودیتی که مشروعیت ندارد، نمی تواند در برابر مقاومت بایستد.

وی با بیان اینکه باید سازمان ملل مساله فلسطین را در دستور کار فوری خود قرار دهد، اظهار داشت: ما هرگونه گفت‌وگو را رد می کنیم، چون رژیم صهیونیستی نجس و آلوده است و مردم ما با تمامی امکانات و قابلیت های خود هرگز اسیر چنین گزینه ای نخواهند شد؛ ما به دنبال وحدت در فلسطین هستیم اما نمی‌توان با آزاد شدن از موافقتنامه اسلو به تبعات آن از جمله تجزیه و تشتت ادامه داد، پایداری ملت این غده را از بین می برد./م

منبع : فارس

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين