امروز : چهارشنبه, ۹ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۶:۱۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

هلاکت تروریست مسلح در سیستان و بلوچستان

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از هلاکت شرور سابقه‌دار و تروریست مسلح در عملیات ضربتی پلیس خبر داد.

به گزارش بابل نوین،سردار حسین رحیمی اظهار کرد: تیم‌های اطلاعاتی و عملیاتی پلیس، شناسایی و دستگیری شرور و تروریست مسلحی را که به دلیل شرارت‌های متعدد در جنوب استان تعقیب بود در دستور کار خود قرار دادند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: کارآگاهان پلیس پس از هفته‌ها اقدامات تخصصی و اشراف اطلاعاتی، روز گذشته محل تردد وی را در محورهای فرعی شهرستان خاش شناسایی کردند.

وی تصریح کرد: مأموران پلیس، این شرور و تروریست مسلح را در حالی که با یک دستگاه خودروی پژو پلاک مخدوش که دارای سابقه سرقت مسلحانه داشت در حال تردد بود شناسایی کرده و زیر نظر قرار گرفتند، این شرور به محض مشاهده یگان‌های عملیاتی پلیس به صورت مسلحانه با آنها درگیر شد.

سردار رحیمی با اشاره به اینکه این شرور دارای ۱۵ فقره سابقه سرقت مسلحانه خودرو در شهرستان‌های زاهدان، ایرانشهر و خاش، قتل مسلحانه یک بسیجی، راه‌بندی، جابه‌جایی مسلحانه مواد مخدر، گروگان‌گیری در کرمان، همکاری با گروه‌های معاند، حمله به پایگاه بسیج و چندین درگیری مسلحانه با مأموران پلیس داشت، تصریح کرد: یگان‌های عملیاتی پلیس در این درگیری مسلحانه ضمن به هلاکت رساندن این شرور و تروریسم مسلح، از وی چهار قبضه اسلحه کلاشینکف، یک قبضه کلت کمری و مقادیر متنابهی مهمات را کشف کردند و در این رابطه یکی از ماموران جان بر کف نیروی انتظامی نیز مجروح شد. /م

منبع : پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس سیستان و بلوچستان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين