امروز : یکشنبه, ۶ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۲۰:۴۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان
در دفتر امام‌جمعه بابل برگزار شد

نشست هم‌اندیشی و مراسم تجلیل از نخبگان بسیج دانشجویی بابل/ تصاویر

با حضور حجت‌الاسلام روحانی امام جمعه بابل نشست هم‌اندیشی و تقدیر از نخبگان بسیج دانشجویی دانشگاه‌های شهرستان بابل انجام شد.

به گزارش بابل نوین، نشست هم‌اندیشی و مراسم اهدای لوح سپاس به مسئولان و نخبه‌های علمی فرهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه‌های شهرستان بابل در دفتر امام‌جمعه این شهر برگزار شد.

در ابتدای این نشست یاسر آقایی مسئول بسیج دانشجویی شهرستان بابل با تسلیت ایام فاطمیه به ارائه گزارشی پیرامون روند ساختاری و تشکیلاتی سازمان بسیج دانشجویی پرداخت و با اشاره به ظرفیت‌های موجود در این تشکیلات بسیجی اظهار کرد: این مجموعه انقلابی دانشجویی با بهره‌گیری از منویات مقام معظم رهبری در مسیر انقلاب اسلامی حرکت می‌کند و از این رو مطالبه‌گری در امورات سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، هنری و حتی اقتصادی را در درون نسل جوان علی‌الخصوص قشر دانشجو در چارچوب قانون حمایت و هدایت می‌کند.

وی با اشاره به دستاورد و جایگاه فعلی بسیج دانشجویی شهرستان بابل که رتبه اول در سطح استان مازندران را داراست افزود: دانشجویان بسیجی با فعالیت‌های مستمر خود در حوزه‌های مختلف در دو سال اخیر موفق به این عنوان شدند که شایسته شهر پایتخت شهدای شمالی کشور است و از این رو خداوند را شاکریم.

در ادامه حجت‌الاسلام روحانی امام جمعه بابل با تشکر از حضور مسئولان بسیج دانشجویی شهرستان و دانشگاه‌ها اظهار کرد: مطالبه‌گری باید اصلی در امور باشد که دانشجوی انقلابی هرگز فراموش نکند.

وی با اشاره به اهمیتی که رهبری انقلاب به دانشگاه‌ها و دانشجویان می‌دهد تصریح کرد: شما شاهد هستید در طول سال چندین بار دانشجویان و دانشگاهیان با رهبری دیدار می‌کنند و در این دیدارها مطالب مختلفی بیان می‌شود اما مسئله مهم مطالبه انقلابی‌گری معظم‌له از دانشجویان و دانشگاهیان است که باید بصورت جدی مدنظر قرار گیرد.

در بخش دیگری از این نشست سیداحمد هاشمی مسئول بسیج دانشجویی جهاد دانشگاهی بابل با خواندن اشعار حماسی و ذکر مصیبت پیرامون شهادت بانوی دو عالم حضرت زهرا(س) جمع را به فیض رساند..

گفتنی است پایان‌بخش این مراسم تقدیر از نخبه‌های علمی، فرهنگی و اردوهای جهادی بسیج دانشجوی شهرستان بابل بود که توسط امام‌جمعه این شهر انجام شد.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين