امروز : دوشنبه, ۷ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۲۱:۱۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

شکست سایپا از مدافع قهرمانی در نیمه نهایی لیگ برتر والیبال

دومین دیدار نیمه نهایی لیگ برتر والیبال با برتری بانک سرمایه به پایان رسید.

به گزارش بابل نوین، تیم والیبال بانک سرمایه در دومین دیدار مرحله نیمه نهایی لیگ برتر از ساعت ۱۶ در سالن خانه والیبال به مصاف سایپا رفت و برابر این تیم صاحب برتری شد.

مجتبی شبان، سامان فائزی، علیرضا جدیدی، سعید جواهری، رضا قرا، محمد طاهر وادی و مصطفی حیدری با مربی گری مسعود آرمات برای سایپا و شهرام محمودی، میلاد عبادی پور، فرهاد قائمی، محمد موسوی، عادل غلامی و لوکاس ژیگادلو با مربی گری مصطفی کارخانه برای بانک سرمایه بازی را آغاز کردند.

ست اول

در ابتدای بازی دو تیم پایاپای پیش رفتند ولی سایپا موفق شد با نتیجه ۱۲ بر ۹ از حریف خود پیش بیفتد. سایپایی  ها موفق شدند این اختلاف امتیاز را بیشتر کنند و ۱۷ بر ۱۲ از حریفشان که در بازی امروز حکم میزبان را داشت پیش بیفتند.

سامان فائزی با یک کار سرعتی که وادی برای او تدارک دید موفق شد امتیاز ۲۱ را برای سایپا به دست بیاورد و بازی ۲۱-۱۵ به نفع سایپا شود تا کارخانه برای تیمش درخواست وقت استراحت فنی کند.

سه اشتباه پیاپی بازیکنان سایپا باعث شد بانک سرمایه اختلاف امتیازات را کم کند و بازی ۲۲-۱۹ شد. با بیرون رفتن سرویس فرهاد قائمی سایپایی ها موفق شدند به امتیاز ۲۳ برسند. توپ مجتبی شبان با برخورد به دست مدافعان بانک سرمایه بیرون رفت تا این ست ۲۵-۲۲ به نفع سایپا به پایان برسد.

ست دوم

در ست دوم دو تیم به مانند ست اول در امتیازهای اول پایاپای پیش رفتند اما در ادامه بانک سرمایه موفق شد ۱۳-۱۰ از حریف پیش بیفتد. این برتری بانکی ها پابرجا ماند و این تیم با تایید ویدئو چک به نفعش با نتیجه ۱۷-۱۰ پیش افتاد.

در نهایت این ست با نتیجه ۲۵-۱۴ و با اختلاف ۱۱ امتیاز به نفع بانک سرمایه به پایان رسید تا دو تیم در ست شماری به تساوی یک – یک برسند.

ست سوم

وقت استراحت فنی اول ست سوم برای سایپا به دست آمد ولی بازهم دو تیم هم گام با یکدیگر پیش رفتند. در ادامه سایپا موفق شد ۱۶-۱۴ از حریف پیش بیفتد.

با بیرون رفتن اسپک رضا قرا بازی به تساوی ۱۸-۱۸ رسید تا مسعود آرمات درخواست وقت استراحت کند. وقت استراحت برای سایپا نتیجه داد و این تیم با نتیجه ۲۱-۱۹ از حریف خود پیش افتاد اما دفاع روی تور بانک سرمایه باعث شد اختلاف امتیاز به یک برسد.

دفاع محمودی وغلامی برابر قرا بازی را به تساوی ۲۳-۲۳ رساند و در ادامه هم بی دقتی مهاجم سایپا بازی را ۲۴-۲۳ به نفع حریف کرد.

در نهایت این ست پرهیچان با دفاع غلامی ۲۵-۲۳ به نفع بانک سرمایه به پایان رسید تا این تیم در ست شماری ۲ بر یک پیش بیفتد.

ست چهارم

در ست چهارم سایپا تلاش کرد از همان ابتدا از حریف پیش بیفتد تا بازی را در ست شماری به تساوی بکشاند اما این اتفاق رخ نداد و تیم بانک سرمایه بود که ۱۱-۹ پیش افتاد.

توپ گیری خوب سایپا  و البته عملکرد مثبت وادی باعث شد این تیم به امتیاز ۱۶ رسید.

دفاع ژیگادلو باعث شد بانک سرمایه با نتیجه ۲۱-۱۹ از حریف پیش بیفتد و آرمات مجبور به گرفتن وقت استراحت شود.

در نهایت این ست هم با نتیجه ۲۵ بر ۲۳ به نفع بانک سرمایه به پایان رسید تا این تیم در مجموع ۳ بر یک برنده این بازی باشد.

ست های این بازی ۲۵-۲۲، ۲۵-۱۴، ۲۵-۲۳ و ۲۵-۲۳ به نفع بانک سرمایه به پایان رسید.

پیش از این دیدار تیم پیکان در سه ست متوالی برابر شهرداری ارومیه پیروز شده بود.

دیدارهای برگشت پلی آف لیگ برتر والیبال سه شنبه ۱۰ اسفند برگزار می شود و شهرداری ارومیه در سالن غدیر میزبان پیکان تهران است.

هر تیمی که در این مرحله از ۳ مسابقه ۲ برد را به دست بیاورد راهی فینال می شود./ص

ایسنا

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين