امروز : دوشنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۰:۲۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

نقش بسزای دانشگاه تهران در فعالیت های سیاسی کشور

به گزارش بابل نوین،مجید سرسنگی معاون فرهنگی دانشگاه تهران  اظهار داشت: حجم وسیعی از  تشکل های اسلامی و سیاسی در دانشگاه تهران است.

وی ادامه داد: طبیعتا سال‌هایی که انتخابات مهم مثل ریاست جمهوری، مجلس شورای اسلامی و یا شورای شهر در پیش است، برنامه‌های سیاسی ما نیز افزایش پیدا می‌کند.
معاون فرهنگی دانشگاه تهران افزود: یکی از اقداماتی که ما در دانشگاه تهران انجام میدهیم این است که فضای کافی و درستی ایجاد می‌کنیم تا تشکل‌های دانشجویی بتوانند فعالیت کنند.
سرسنگی بیان کرد: هدف اصلی ما در دانشگاه تهران دعوت از  شخصیت های فرهنگی،اجتماعی و سیاسی برای حضور در دانشگاه و شرکت در مناظره، میزگرد و سخنرانی ها است.
وی تصریح کرد: در حال حاضر ۳۰ برنامه اجرا شده و امیدواریم تا پایان سال ۳۰ برنامه دیگر در این زمینه اجرا کنیم و قطعا تا سال ۹۶ و قبل از شروع انتخابات تعداد برنامه های ما در حوزه سیاسی و در حوزه انتخابات بیشتر خواهد شد.
معاون فرهنگی دانشگاه تهران ادامه داد: دانشگاه تهران همیشه نقش بسزایی در فعالیت سیاسی در فضای کشور داشته است.
وی افزود: خوشبختانه دانشجویان دانشگاه تهران و تشکل های در واقع با بلوغ سیاسی و فرهنگی که دارند به نحو احسنت برنامه ها را اجرا و مدیریت می کنند و مطمئنا دانشگاه تهران در انتخابات سال ۹۶ نقش خودش را به خوبی ایفا خواهد کرد.
منبع:باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين