امروز : شنبه, ۵ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۰:۴۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

کمبود یکصد فضای آموزشی برای منطقه ۲۲

به گزارش بابل نوین،داریوش ور‌ناصری رییس سازمان توسعه و تجهیز مدارس تهران در خصوص وضعیت فضای آموزشی در منطقه ۲۲ شهرداری گفت: با توجه به برنامه‌ریزی های انجام شده طی ۲ الی ۳ سال آینده با بحران فضای آموزشی در این منطقه مواجه هستیم.

وی ادامه داد: بر اساس این شرایط آموزش و پرورش تعداد پنج فضای آموزشی در دست احداث قرار گرفته و کار آن را از امسال شروع می کنیم.
رییس سازمان توسعه و تجهیز مدارس تهران بیان کرد: خیّر‌ین نیز در تأمین فضای آموزشی ورود پیدا کرده و بخشی از ساخت و سازها نیز توسط این گروه اجرا می‌شود.
ور‌ناصری با بیان اینکه تعدادی از انبوه سازان باید با توجه به تعهدات خود نسبت به ساخت مدارس اقدام کنند اظهار داشت: با این وجود باز هم نیاز به فضای آموزشی در منطقه ۲۲ وجود دارد.
وی بیان کرد: بر اساس آخرین بررسی‌های انجام شده حداقل ۱۰۰ فضای آموزشی دیگر با احتساب ساخت و سازهای مذکور نیاز است.
رییس سازمان توسعه و تجهیز مدارس تهران عنوان کرد: با توجه به اینکه انبوه‌سازان در اجرای تعهدات خود کوتاهی می‌کنند آموزش و پرورش از طریق مراجع قضایی ورود پیدا کرده و حکم ساخت حدود ۲۰ مدرسه را دریافت کرده و انبوه‌سازان موظف به اجرای آن هستند.
ور‌ناصری تصریح کرد: برای ساخت هر فضای آموزشی حدو‌دا نیاز به یک سال زمان داریم و بر اساس بحران آموزشی پیش رو در منطقه ۲۲ باید تأمین اعتبار لازم برای ساخت و سازها لحاظ شود چراکه بدون تأمین اعتبار ساخت فضا امکان پذیر نیست.
منبع:باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين