امروز : دوشنبه, ۷ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۲:۵۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

آمادگی ستاد بازسازی عتبات برای توسعه جامع حرم امامین عسکریین

به گزارش بابل نوین، حسن پلارک رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات در همایش سراسری معاونان، مدیران ستادی و روسای استان‌های ستادهای بازسازی عتبات عالیات اظهار داشت: در زمینه توسعه حرم و حریم اهل بیت (ع) باید هر کاری از دست ما برمی‌آید انجام دهیم و نباید در این زمینه هیچ کوتاهی صورت بگیرد.

وی افزود: بر همین اساس تدوین طرح جامع توسعه سامرا در دستور کار قرار گرفته و البته نیازمند تأمین اعتبارات خاص خود است و براساس برآورد‌ها حدود ۳۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد و امیدواریم در یک بازه زمانی ۶ ماهه به پایان برسد.
پلارک تصریح کرد: در زمینه طرح توسعه سامرا آمادگی خود را اعلام کرده‌ایم و نامه‌نگاری مکتوب در این زمینه نیز با رئیس دیوان شیعه وقت کشور عراق صورت گرفته و منتظر جواب مسئولان عراقی هستیم.
وی با اشاره به اینکه مهم‌ترین دستاورد توسعه حرم و حرم اهل بیت (ع) پیامدهای متعدد فرهنگی است افزود: ستاد بازسازی عتبات عالیات کشور در تلاش است پروژه‌هایی را که در دست دارد در سال‌های آینده تکمیل و تحویل تولیت حرم‌ها کند.
پلارک گفت: اگر هر ایرانی به صورت ماهیانه مبلغ هزار تومان را برای انجام این امور هزینه کند مشکلی در زمینه بازسازی عتبات عالیات وجود نخواهد داشت.
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات کشور تصریح کرد: همچنین در تلاش هستیم فعالیت‌های این ستاد را در شهرستان‌ها و استان‌های سراسر کشور افزایش دهیم؛ دولت نیز خوشبختانه با وجود تمامی محدودیت‌ها پای کار آمده است.
منبع:باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين