امروز : جمعه, ۴ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۰:۱۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان
جانشین سپاه کربلا مازندران:

بازاریان برای تحقق اقتصاد مقاومتی و اسلامی تلاش کنند

به گزارش بابل نوین، حسین محمدرضایی در آئین گرامیداشت ۵۶ شهید اصناف شهرستان تنکابن،با اشاره به شعارهای محوری انقلاب گفت: پیش از انقلاب اسلامی، ایران در تمامی زمینه‌ها به کشورهای دیگر وابسته بود و پس از انقلاب با شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی به جایگاه خود رسید.

وی تصریح کرد: دشمن می دانست اگر انقلاب ایران رشد کند، چه سرنوشت بدی دارد و بر همین اساس اقدام به توطئه‌های فراوانی کرد.

جانشین فرماندهی سپاه کربلا مازندران، خاطرنشان کرد: انقلاب های دنیا در سه دسته بی‌ریشه و سطحی، ریشه‌دار و بزرگ و عمیق و ریشه‌ای تقسیم می‌شوند.

این مسئول، انقلاب اسلامی ایران را متفاوت از سایر انقلاب‌ها عنوان و اظهار کرد: عمق این انقلاب در اسلام است و با وجود اینکه جنگی همه جانبه علیه ایران به راه انداختند نتوانستند استقلال کشور را از بین ببرند.

رضایی با بیان اینکه ایران، توانایی خود را در جنگ ۸ ساله به تمام دنیا اثبات کرد، گفت: جمهوری اسلامی ایران  در حالی از دو قدرت شرق و غرب پیروز شد که استکبار، ایمان و اراده مردم را نادیده گرفته بود.

رضایی مطالبه اصلی مقام معظم رهبری را در برابر فشارهای اقتصادی امروز، اقتصاد مقاومتی عنوان کرد و افزود: بازاریان در این زمینه بسیار می توانند تاثیرگذار باشند.

وی تاکید کرد: باید بازاریان به جای بازار مسلمین که تنها محل رفت و آمد مسلمانان است، بازارهای اسلامی که قوانین و احکام اسلامی در آن رعایت می شود را برگزار کنند.

جانشین سپاه کربلای مازندران متذکر شد: بازاریان باید ایمان و معنویت را ترویج داد تا اعتماد در بین فروشنده و مشتری حاکم باشد.

این مسئول با بیان اینکه اگر خدا معنای واقعی را در جامعه داشته باشد، قطعا اعتماد هم به وجود خواهد آمد، یادآور شد: پیامبر اکرم(ص) فرمود که در بازار اسلامی سه خصوصیت دروغ، قسم خوردن و چانه زدن وجود ندارد و به این صورت اعتماد حرف اول را می زند./ص

ایسنا

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين