امروز : دوشنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۱:۲۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

اعلام آمادگی ۶۳ کشور برای حضور در مسابقات بین‌المللی قرآن آقایان و ۲۱ کشور برای مسابقات بانوان

معاون مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف از اعلام آمادگی ۶۳ کشور برای حضور در مسابقات بین‌المللی قرآن آقایان و ۲۱ کشور برای حضور در مسابقات بانوان تا امروز خبر داد.

به گزارش بابل نوین،  به نقل از خبرگزاری فارس نام‌نویسی برای حضور شرکت‌کنندگان سی‌وچهارمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم امسال کمی زود‌تر از سال‌های گذشته آغاز شده و قاریان و حافظان از کشور‌های مختلف برای حضور در این رقابت‌ها اعلام آمادگی کرده‌اند.

اعلام آمادگی ۶۳ کشور برای حضور در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم

حجت‌الاسلام مغنی معاون مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه در گفت‌وگو با فارس از اعلام آمادگی ۶۳ کشور برای حضور در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم خبر داد و گفت: با‌ اینکه حدود دو‌ماه تا برگزاری مسابقات بین‌المللی قرآن کریم باقی‌مانده اما فرایند ثبت‌نام مدتی است آغاز شده و تاکنون ۶۳ کشور برای حضور در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم اعلام آمادگی کرده‌اند.

ثبت‌نام ۵۰ قاری و ۴۵ حافظ کل قرآن تا امروز

مغنی بااشاره به نام‌نویسی ۹۵ نفر برای حضور در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم گفت: تا امروز ۵۰ نفر در رشته قرائت و ۴۵ نفر در رشته حفظ کل قرآن از ۶۳ کشور برای حضور در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم اعلام آمادگی کرده‌اند که نام‌نویسی ادامه دارد و پیش‌بینی می‌شود تعداد کشور‌های شرکت‌کننده در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم بسیار بیشتر از عدد اعلام شده تا امروز شود.

اعلام آمادگی ۲۱ کشور برای حضور در مسابقات بین‌المللی بانوان

معاون مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه از آغاز نام‌نویسی شرکت‌کنندگان مسابقات بین‌المللی قرآن بانوان خبر داد و گفت: همزمان با نام‌نویسی مسابقات بین‌المللی قرآن کریم، نام‌نویسی از شرکت‌کنندگان اولین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن بانوان هم آغاز شده و تا امروز ۲۱ کشور برای حضور در این رقابت‌ها اعلام آمادگی کرده‌اند که در فرصت باقی ‌مانده تا برگزاری مسابقات بین‌المللی قرآن کریم پیش‌بینی می‌شود این عدد هم رشد قابل توجهی داشته باشد./ص

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين