امروز : چهارشنبه, ۹ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۸:۲۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان
امام‌جمعه شهر گتاب:

با حمایت ایران از فلسطین جلوی اسرائیل این غده سرطانی گرفته شد

امام‌جمعه شهر گتاب با اشاره به برگزاری کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین گفت: رهبر انقلاب در این کنفرانس حاضر و فرموند "دنبال انداختن این شبهه هستند که مقاومت بی‌اثر و برپایی روز قدس بی‌فایده جلوه داده شود" اما باید یادآور شد کمترین کار ممکن آن بود که جلوی این غده سرطانی گرفته شد.

به گزارش بابل نوین، حجت‌الاسلام حسین تقی‌پور امام‌جمعه شهر گتاب در خطبه‌های امروز نمازجمعه این شهر با اشاره به روز امور تربیتی اظهار کرد: هشتم اسفند روز امور تربیتی و تربیت اسلامی روز حساسی است و باید به آن توجه ویژه داشت تا در پرتو هدایت‌های درست، جامعه‌اسلامی به جایگاه واقعی خود برسد.

وی افزود: این روز، روز بزرگداشت حکیم حاج ملاهادی سبزواری نیز است و باید به آن اهمیت داد، این جای تاسف دارد که چنین روزهایی مورد غفلت نیروهایی که در حال تربیت در جامعه اسلامی هستند قرار گیرد.

امام‌جمعه شهر گتاب ادامه داد: امام راحل می‌فرمود مساله تربیت در همان سوره اول قرآن تجلی پیدا کرده است و در اولین سوره کلام الهی آمده است “الحمدلله رب‌العالمین” و این نکته بسیار مهم است.

این مقام مسئول با اشاره به خطبه های گذشته خود از تریبون نماز جمعه تصریح کرد: در گذشته از همین تریبون اعلام کردم دنیا سخت است اما آسایش و راحتی نیز وجود دارد، در سختی دنیا تن خسته می‌شود اما با یاد خداوند روح آرام می‌گیرد.

حجت‌الاسلام تقی‌پور با اشاره به مساله مهم بهره‌گیری هر فرد از یک مربی گفت: مربی باید انرژی تخلیه شده شاگردش را برگرداند و آموزش و پرورش باید به این دو نکته مهم یعنی پرورش خوب و تربیت دانش‌آموز در تراز انقلاب اسلامی توجه کند.

وی افزود: در ابتدای فصل دوم سند تحول آموزش‌و پرورش بر این مساله تاکید شده است  و نباید در مسیرآموزش دانش‌آموز زده و کسل شود.

خطیب جمعه گتاب با اشاره به برگزاری کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین اظهار کرد: رهبر انقلاب در این کنفرانس حاضر و با بیان رهنمودهای همیشگی خود فرموند “دنبال انداختن این شبهه هستند که مقاومت بی‌اثر و برپایی روز قدس بی‌فایده جلوه داده شود” اما باید گفت کمترین کار ممکن آن بود که جلوی این غده سرطانی گرفته شد.

وی با اشاره به صحبت‌های رهبری که فرمودند به شرط اتحاد ملل مسلمان تا ۲۵ سال آینده رژیم اسرائیل افزود: اسرائیل در طول ۳۰ سال بعد از انقلاب اسلامی ایران چندین جنگ به راه انداخت ولی در همه این جنگ‌ها شکست خورد و این علامت بزرگی است تا نا امید نشویم و این از نشانه‌های افول رژیم صهیونستی است.

تقی‌پور در ادامه با اشاره به پنجاه و سومین نشیت امنیتی در مونیخ گفت: اسرائیل، ترکیه، آمریکا و عربستان در مونیخ جمع شدند و دوباره علیه ایران لاف زدند.

وی افزود: تطابق مواضع منطقه‌ای رژیم صهیونستی، آل‌سعود، ترکیه و آمریکا دقیقا نشان می‌دهد ترکیه مستقیم در مسیر اهداف اسرائیل حرکت و هنوز اردوغان نمی‌فهمد که چه بازی خطرناکی می‌کند.

امام‌جمعه بخش گتاب شهرستان بابل تاکید کرد: شواهد فراوانی وجود دارد که این‌ها به دنبال مهار نفوذ منطقه‌ای ایران هستند اما ما همان حرف دکتر شهید بهشتی را به شما می‌گوییم که “از دست ما عصبانی باشید و از این عصبانیت بمیرید”.

وی تصریح کرد: چگونه می شود تجاوزات رزیم صهیونیستی به فلسطین، لبنان و دیگر کشورها دیده نمی‌شود، نسل‌کشی عربستان در یمن و بحرین به چشم نمی‌آید و تجاوز ترکیه به مناطقی از عراق و سوریه یعنی چی؟ از این آشکارتر مدرک می‌خواهید، آنوقت ایرانی که همیشه طرفدار مظلوم بوده و علیه ظالم موضع گرفته است را تهدید می‌دانید.

حجت‌الاسلام تقی‌پور ادامه داد: این‌ها به دنبال شکل‌گیری جبهه منطقه‌ای علیه ایران هستند و صورت‌بندی آمریکایی اروپایی علیه ایران را  در قالب جدید پیگیری می‌کنند.

وی افزود: آن‌ها خیال می‌کنند جنگ منطقه‌ای علیه ایران راحت‌تر باشد اما اولا جبهه بندی ضد ایرانی به طور واقعی در حال شکل‌گیری نیست، ضمنا ایران سال‌هاست اثبات کرده می‌تواند با یک سردار سلیمانی بلایی بدتر بر سر آن‌ها بیاورد و باقی نیروهای ذخیره ایران اسلامی برای جنگ‌های دیگر با کفر شرق و غرب است و این مسئله در سوریه اثبات شد.

امام‌جمعه شهر گتاب در پایان گفت: روابط اخیر مقامات کویت با ایران را ببینید و بدانید این طرح هم در نطفه خفه خواهد شد، مردم ما  با ولایت رهبری و ایمان به راه خود ادامه خواهند داد.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين