امروز : شنبه, ۵ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۸:۵۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

یک معلم سراوانی کشته شد

به گزارش بابل نوین، مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: شب گذشته افراد مسلح ناشناس با ورود به منزل معلمی در شهر گشت سراوان، اقدام به تیراندازی به سمت این معلم و همسرش می‌کنند که وی بر اثر شدت خونریزی جان خود را از دست داد.

علی مرادی امروز  اظهار کرد: نیمه‌شب گذشته افراد مسلح ناشناس در شهر گشت شهرستان سراوان وارد منزل یک معلم شده و اقدام به تیراندازی می‌کنند که تیرها به قسمت ران پای ایوب حسین‌زهی معلم سراوانی و زانوی همسر وی اصابت می‌کند.

مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان افزود: افراد مسلح در ادامه اقدام به بستن دست و پاهای این زن و شوهر کرده و لپ‌تاپ، طلاها، پول‌ها و خودروی پژوی آنها را به سرقت می‌برند.

این مسؤول ادامه داد: این افراد مسلح که به نظر سارق می‌آیند پس از بیرون آمدن از خانه این معلم، تلفن‌ را قطع کرده و موبایل‌ها را نیز با خود می‌برند و درب را از بیرون قفل می‌کنند تا کسی نتواند به آنها کمک کند.

وی گفت: صبح امروز که فرزند آنها از خانه مادربزرگش به خانه بازمی‌گردد متوجه می‌شود که درب از بیرون قفل است، همسایه‌ها را صدا کرده و آنها درب خانه را شکسته و وارد منزل شده و متوجه می‌شوند که این معلم بر اثر شدت خونریزی جان خود را از دست داده و زن نیز احوال مساعدی ندارد.

مرادی بیان کرد: احتمال اینکه این حادثه بر اثر اختلافات خانوادگی و طایفه‌ای باشد بسیار کم بوده و به نظر می‌رسد انگیزه عاملان، سرقت مسلحانه باشد.

وی گفت: مراتب به پلیس اطلاع داده شده و در حال بررسی انگیزه عاملان و شناسایی و دستگیری آنها هستند.

منبع:فارس

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين