امروز : یکشنبه, ۲۹ دی , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۹:۰۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

فروش «خوب بد جلف» از ۱٫۵ میلیارد عبور کرد

به گزارش بابل نوین، ماه اسفند معمولاً مخاطبان کمتر به سالن‌های سینما اقبال نشان می‌دهند اما در این شرایط فیلم کمدی «خوب بد جلف» توانسته نظر مخاطبان را به خود جلب کند.
از چهارشنبه (۴اسفندماه) فیلم «هلن» به اکران سینماها اضافه شد. فیلمی با موضوع اجتماعی و درباره مسایل دختر در جامعه توسط اکبر ثقفی روایت شده است. اما مخاطبان در این هفته و هفته گذشته به فیلم کمدی اقبال بیشتری نشان دادند البته در این میان فیلم «مبارک» اولین رئال انیمیشن سینمای ایرانی نیز مورد توجه قرار گرفت.

حبیب اسماعیلی مدیرعامل دفتر پخش رسانه فیلمسازان مولود درباره فروش فیلم های دفتر گفت: فیلم «وارونگی» به فروش ۸۹۰ میلیون تومان دست یافت و فیلم «مشکل گیتی» نیز در سینماهای شهرستان همچنان به نمایش خود ادامه می دهد این فیلم به فروش ۱ میلیارد تومان رسید.

علی سرتیپی مدیرعامل دفتر پخش فیلمیران درباره فروش فیلم های این دفتر گفت: فیلم «هفت ماهگی» به فروش ۲ میلیاردو ۷۵۰ تومان رسیده است و «سلام بمبئی» نیز به فروش ۱۴ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان نائل شده است.

مختاری مدیر دفتر پخش هدایت فیلم درباره فروش فیلم «خوب بد جلف» توضیح داد: فیلم با اقبال بسیار خوبی مواجه شده است و در تهران با داشتن ۲۸ سالن سینمابه فروش ۱ میلیارد و ۲۸۵ میلیون تومان رسید. این فیلم در شهرستان ۵۳ سالن در اختیار دارد که سالن های آن رو به افزایش است . این فیلم به فروش ۴۵۰ میلیون تومان در شهرستان رسید. در کل فروش فیلم به فروش ۱ میلیارد و  ۷۳۵ میلیون تومان رسید. این فیلم شب گذشته در پردیس های آزادی، کورش، ملت، فرهنگ، زندگی، اریکه و ماندانا به سانس فوق العاده رسید.

دفتر پخش قاب آسمان فروش فیلم «ماحی» را ۱۰۰ میلیون تومان اعلام کرد.

دفتر پخش حوزه هنری فروش فیلم «مبارک» در روز چهارشنبه ۱۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و روز پنج شنبه ۴۴میلیون و ۵۰۰ هزار تومان بود که فروش فیلم به رقم تقریبی ۲۸۵میلیون تومان رسید. همچنین فیلم «جشن تولد» در روزهای چهارشنبه به فروش ۷۵۰ میلیون تومان و روز پنج شنبه ۹۳۰میلیون تومان رسید که در کل به فروش تقریبی ۳ میلیون تومان رسید.

منبع:فارس

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين