امروز : سه شنبه, ۸ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۹:۵۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

به زودی اولین سریالم را کلید می‌زنم

به گزارش بابل نوین، مسعودی با اشاره به اینکه هر ۱۰ روز یک بار در برنامه خندوانه حضور پیدا می کند، گفت: به زودی سریال تلویزیونی ام را جلوی دوربین می برم.

علی مسعودی بازیگر عرصه تلویزیون  گفت: به زودی قرار است در یک فیلم سینمایی به ایفای نقش بپردازم که در آن اثر نقش کوتاهی را بر عهده دارم.

وی ادامه داد: کارگردانی این فیلم سینمایی را حامد محمدی بر عهده دارد.

مسعودی در ادامه صحبت های خود اظهار کرد: فیلمنامه سریال خودم را هم نوشته ام که به زودی پیش تولید آن آغاز می شود.

وی تصریح کرد: این سریال در ۱۵ قسمت ساخته می شود و داستانی دارد که از تهران آغاز شده و در قسمت پنجم هم به مشهد می رسد و حال و هوای سریالی در فضای طنز قرار دارد.

وی با اشاره به حضور خود در برنامه “خنداونه” رامبد جوان نیز توضیح داد: به طور معمول هر ۱۰ روز یک بار در برنامه “خنداونه” حضور پیدا می کنم اما وقتی که تولید سریالم آغاز شود و به مشهد بروم، حدود دو ماه نیستم.

کمدین مشهور برنامه “خنداونه” خاطرنشان کرد: نمی دانم فیلم سینمایی حامد محمدی در جشنواره فیلم فجر سی و ششم حضور پیدا می کند یا خیر.

گفتنی است، علی مسعودی که به علی مشهدی نیز معروف شده، ابتدا با حضور در برنامه تلویزیونی “خنداونه” و حضور در نقش یک کمدین، خاطره های جالب توجهی را برای مخاطبان شبکه نسیم تعریف کرد و همین موضوع باعث شد او بتواند در سری قبل این برنامه به مرحله نیمه نهایی نیز دست پیدا کند.

با توجه به اینکه علی مسعودی اصالتی مشهدی دارد و خاطره هایش نیز به این شهر مقدس مربوط می شود، در بسیاری از موارد مردم او را به نام علی مشهدی نیز می شناسند.

منبع:میزان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين