امروز : دوشنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۰:۱۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

برگزاری جشنواره مد و لباس را باید به فال نیک گرفت

به گزارش بابل نوین، سیدهادی حسینی، معاون حقوقی مجلس و استان‌های وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه بازدید از تالار وحدت، محل برگزاری ششمین جشنواره مد و لباس فجر، گفت: حوزه مد و لباس نیاز به حمایت ، فرصت و آموزش دارد.

معاون حقوقی مجلس و استان های وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، تصریح کرد: این ضروری بودن می تواند زمینه اشتغال‌زایی زیادی را برای بانوان و بخش های مختلف کشور به وجود آورد و از این رو باید برگزاری این جشنواره به فال نیک گرفت و به خوبی از آن حمایت کرد.
وی با اشاره به اهمیت برگزاری این جشنواره گفت: شاهد ارائه آثار با کیفیتی هستیم که نشان از توجه به تولید لباس در میان ایرانیان دارد.
حسینی ادامه داد: لباس از ضروریات زندگی است و بنابراین مهم ترین مسائل اجتماعی را در بر می‌گیرد و با توجه به سابقه  مطلوبی که لباس در کشور و تاریخ ما دارد، باید بیش از پیش به این مقوله توجه کرد.
حسینی گفت: اگر بتوانیم به کیفیت، فاخر بودن، دوخت مناسب و ارائه مدل‌های جدید توجه جدی داشته باشیم، می توانیم شاهد روزهای ارزشمندی در حوزه مد و لباس کشور باشیم.
ششمین جشنواره مد و لباس فجر همزمان با ۱۵ استان کشور در تهران و در تالاروحدت، برج آزادی و برج میلاد تهران در حال برگزاری است.
منبع:باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين