امروز : سه شنبه, ۸ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۰:۳۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

استقبال گسترده از اولین سریال تلگرامی ایران

سریال «آخرین پرواز کرکس» به تهیه کنندگی وحید چالاک و کارگردانی جواد مطوری جدیدترین محصول خانه پویانمایی انقلاب اسلامی است که برای نخستین بار در کانال تلگرامی سازمان هنری رسانه ای اوج منتشر می شود.

به گزارش بابل نوین، سریال «آخرین پرواز کرکس» به تهیه کنندگی وحید چالاک و کارگردانی جواد مطوری جدیدترین محصول خانه پویانمایی انقلاب اسلامی است که برای نخستین بار در کانال تلگرامی سازمان هنری رسانه ای اوج منتشر می شود.
این مینی سریال که با فرم موشن کمیک و در ۱۳ قسمت ۸ دقیقه ای تولید شده است ناگفته هایی از پیچیده ترین پرونده های اطلاعاتی جمهوری اسلامی ایران را روایت می کند.

 


هرچند این نخستین بار است که یک سریال با فرم موشن کمیک بطور اختصاصی در تلگرام منتشر می شود ولی برگ برنده این مینی سریال علاوه بر فرم قابل قبول فنی آن، اطلاعات طبقه بندی است که برای نخستین بار به انتشار عمومی رسیده و از این منظر می تواند ابعاد جدیدی از پیچیدگی های این پرونده مهم اطلاعاتی جمهوری اسلامی را که تمام دستگاه های امنیتی کشور اعم از وزارت اطلاعات، سازمان حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و… درگیر آن بودند را به معرض نمایش قرار دهد.
این مینی سریال که بر اساس واقعیت تولید شده، به قلم حسین بهزاد نوشته شده است که پیش از این با کتاب «همپای صاعقه» مورد تمجید رهبر انقلاب قرار گرفته و ایشان در تقریظ بر این کتاب توصیف «لحظات و حالات ثبت شده در سراسر این کتاب» را «حیرت انگیز» خوانده بودند.

 


تا کنون ۲ قسمت از این مینی سریال در کانال تلگرامی سازمان هنری رسانه ای اوج منتشر شده است و پخش این مجموعه هرروز ساعت ۱۸ در این کانال تلگرامی ادامه دارد. نسخه  باکیفیت اچ دی این مجموعه نیز بطور همزمان در سامانه آپارات بارگذاری می شود.
گفتنی است خانه پویانمایی انقلاب اسلامی علاوه بر تولید مجموعه های متعدد پویانمایی، با تولید فیلم سینمایی «فهرست مقدس» توانسته بود دیپلم افتخار بهترین پویانمایی را از سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر کسب کند./ص

خبرگزاری دانشجو

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين