امروز : دوشنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۰:۳۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

«پیم و پم» دو شخصیت تازه در شبکه پویا

پخش مجموعه عروسکی - انیمیشنی «پیم و پم» از سیزده اسفند ماه در شبکه پویا آغاز می‌شود.

به گزارش بابل نوین، به نقل از روابط عمومی شبکه کودک سیما؛ پخش مجموعه عروسکی – انیمیشنی «پیم و پم» از سیزده اسفند ماه در شبکه پویا آغاز می‌شود.

سمیه عبدالله‌زاده در این زمینه گفت: «پیم و پم» یک مجموعه عروسکی – انیمیشنی است که با هدف آموزش غیر مستقیم ادای صحیح کلمات و رفتار مناسب با اعضای خانواده برای رده سنی خردسال تولید شده و بزودی در شبکه پویا روی آنتن خواهد رفت.

عبدالله‌زاده تاکید کرد: «پیم و پم» دو خواهر و برادر از دنیایی غیر از دنیای انسانها هستند و این مساله ارتباط گیری خردسالان و پذیرش نکات آموزشی از آنان را تسهیل می‌نماید و بر جذابیت کاراکترها می‌افزاید.

وی افزود: در این کار که به کارگردانی آزاده مویدی فر صداپیشه عروسک معروف «چرا» ساخته می‌شود؛ از عروسک‌گردانی محمد لقمانیان و نگار شهبازی و روایتگری حسین سیفی استفاده شده است.

عبدالله‌زاده تاکید کرد: آغاز تولید مجموعه نود قسمتی  «پیم و پم» در خرداد ماه سال ۹۵ بوده و این مجموعه همچنان در حال تولید و ضبط است.

وی گفت: هر قسمت «پیم و پم» ده دقیقه و علاوه بر اجرای عروسکی شامل پخش قصه‌هایی به صورت انیمیشن است که در آن شخصیت‌هایی مثل موش و ماش و ماهی حضور دارند.

گفتنی است؛ در تولید مجموعه «پیم و پم»، فراز اسکندری و رامین بهادری به عنوان انیماتور، علی اعتصامی‌فر به عنوان طراح عروسک، آزاده مویدی‌فر (کارگردان) به عنوان صداپیشه، به ایفای نقش پرداخته‌اند./ص

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين