امروز : شنبه, ۵ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۷:۰۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

تذکر ۴ نماینده به روحانی درباره میهمانی‌های مختلط سفرا

به گزارش بابل نوین، تعداد ۴ نفر از نمایندگان در تذکری به رئیس‌جمهور خواستار جلوگیری از حضور وزرا و مسئولان دولتی در میهمانی‌های شبانه و مختلط سفرای خارجی در تهران شدند.

تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور در جلسه علنی امروز مجلس (۷ اسفندماه ۹۵) از سوی هیأت رئیسه قرائت شد که این تذکرات به شرح زیر است.
جلال محمودزاده نماینده مردم مهاباد در تذکری به وزیر راه و شهرسازی در طرح سوالی عنوان کرد؛ دلیل تأخیر طولانی‌مدت هواپیماها در پروازهای داخلی و سرگردانی هزاران نفر از مسافران چیست؟
رسول خضری، محمد قسیم عثمانی، جلال محمودزاده و عبدالکریم حسین‌زاده نمایندگان مردم سردشت، بودکان، مهاباد و نقده در تذکری به وزیر کشور عنوان کردند علت تیراندازی به کوله‌بران توسط هنگ مرزی و نیروی انتظامی علی‌رغم تأکید مسئولان کشوری در زمینه عدم تعرض به کوله‌بران، چیست؟
امیر خجسته و اکبر رنجبرزاده نمایندگان همدان و اسدآباد به وزیر امور خارجه لزوم پاسخ قاطع و انجام اقدامات متقابل در برابر تصمیمات سخیف رئیس‌جمهور آمریکا را متذکر شدند.
حسن نوروزی نماینده مردم رباط‌کریم در تذکری به وزیر آموزش و پرورش خواستار توضیحات علت عدم برخورد قانونی لازم در مواجهه با کشف ۸ هزار دیپلم تقلبی در مجموعه آموزش و پرورش از شهرستان رباط‌کریم شد.
نادر قاضی‌پور، نصرالله پژمانفر، محمد دهقانی و محسن کوهکن نمایندگان ارومیه، مشهد، چناران و لنجان در تذکری به رئیس‌جمهور خواستار جلوگیری از حضور وزرا و مسئولان دولتی در میهمانی‌های شبانه و مختلط سفرای خارجی در تهران شدند.
نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در تذکری به وزیر صنعت خواستار توضیح علت عدم نظارت بر قیمت کالاهای اساسی در کشور شد.
امیر خجسته نماینده مردم همدان به وزیر نفت لزوم توجه جدی به حفظ استانداردهای ایمنی در پالایشگاه‌ها برای مقابله با خطرات احتمالی ازجمله آتش‌سوزی و به وزیر آموزش و پرورش نیز لزوم شفافیت در مسائل مالی صندوق ذخیره فرهنگیان و لزوم جلوگیری از دخالت این صندوق در مجموعه‌های مالی مستقل را متذکر شد.
منبع:فارس
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين