امروز : دوشنبه, ۳۰ فروردین , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/03/03 - 10:32 ذخیره فایل ارسال به دوستان
گزارش تصویری:

نشست مجمع خیرین بسیج‌سازندگی بابل برگزار شد

نیک‌اندیشان بابلی در جلسه مجمع خیرین بسیج‌سازندگی این شهرستان از ساخت خانه محروم برای مردم استقبال کردند.

به گزارش بابل نوین، نشست هم‌اندیشی مجمع خیرین بسیج‌سازندگی بابل با رویکرد محرومیت‌زدایی در فرمانداری ویژه این شهرستان برگزار شد.

در ابتدای این نشست سرهنگ علی‌اکبر محمدپور فرمانده سپاه ناحیه بابل بر لزوم همکاری خیرین در کنار بسیجیان تاکید و اظهار کرد: بسیجیان بابل ظرفیت بالایی در خدمات‌رسانی به مردم دارند و در طول سال‌های مختلف این مسئله را اثبات کردند، در کنار این عزیزان رتبه اول خیرین مدرسه ساز بابلی در کشور نشان از همت و انسان‌دوستی این عزیزان دارد که امیدواریم در عرصه محرومیت‌زدایی نیز وارد شوند و به مجموعه بسیج سازندگی کمک کنند.

در بخش دیگری از این مراسم محمدتقی عباسپور فرماندار بابل اساسی‌ترین نیازهای انسان را مسکن، خوراک و پوشاک دانستند و اظهار کردند: دولت سعی در به کارگیری تمام توان خود دارد اما با این شرایط بد اقتصادی بیشتر از این در توانش نیست، توانایی کمیته امداد محدود و بهزیستی نیز در بخش دولتی نمی‌تواند نیازها را برطرف کند، کمک به نیازمندان حقی است بر گردن ما و ثوابی ۱۰ برابر دارد.

پایان بخش این برنامه پخش کلیپ از وضعیت محرومین منطقه و آمار دقیق خدمات‌رسانی بسیج سازندگی شهرستان بابل توسط سرهنگ یدالله تقی‌پور بود که در این آمار به شناسایی ۲۰ خانه محروم در سال ۹۴و ۹۵ اشاره که پنج واحد ساخته و تحویل شده و مابقی با بیش از ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی در حال ساخت است.

گفتنی است بسیج سازندگی شهرستان بابل در چهار سال اخیر بیش از ۱۲۰ میلیارد ریال تسهیلات به متقاضیان خوداشتغالی اعطاکرده که حدود ۸۵۰ شغل در منطقه ایجاد شده است و تحول قابل ملاحظه‌ای را با خود در بسیاری از روستاها به همراه داشت.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين