امروز : چهارشنبه, ۹ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۷:۲۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

گلایه یک معلم از گزارش خبری هدایت تحصیلی

یادداشت یک معلم برای این سایت خبری در مورد گزارش خبری هدایت تحصیلی پیش روی خوانندگان قرار می گیرد.

به گزارش بابل نوین، در پی انتشار گزارشی در سایت خبری بلاغ و بازنشر آن در پایگاه خبری بابل نوین با موضوع هدایت تحصیلی در بابل یکی از فرهنگیانی که نامش در این گزارش آمد خانم شاهمیری بود که طی تماس تلفنی از سوی خبرنگار این دو سایت نامبرده در بابل با ایشان انجام شد مطالبی در حوزه هدایت تحصیلی دانش‌آموزان بابلی درج شد.

با توجه به رسالت مطبوعاتی و در جهت تنویر افکار عمومی نامبرده مطلبی را برای این خبرنگار جهت نشر در این دو سایت خبری ارسال کرد که اخلاق اسلامی در جهت کمک به یک معلم و دیگر معلمان که در واقع پیامبران(هدایت کننده‌های نسل‌ها ) هر جامعه‌ای هستند و رعایت اصول حرفه‌ای خبری و امانت عینا مطلب فوق به شرح زیر منتشر خواهد شد.

بسمه تعالی

بدین وسیله اعتراض خود را از رفتار غیر حرفه ای خبرنگار سایت بلاغ در بابل اعلام می دارم:

خبرنگار این رسانه طی تماس تلفنی در مهرماه ۹۵ سوالاتی را مبنی بر حل مشکل مطرح نموده است، که این جانب قبل از پاسخ به سوال ایشان استعلام گرفتم شماره تلفن من را از کدام ارگان دریافت نموده اید؟

ایشان جواب دادند: از آقای محسنی در واحد حراست سابق استان گرفته ام و در من این اطمینان را ایجاد نموده اند جهت حل مشکل تماس گرفته اند و بنده نیز غافل از این که خبرنگار این رسانه برای اهداف ژورنالیستی خود و داشتن اطلاعات کامل از وضعیت هدایت تحصیلی صحبت های این جانب را به شکل اغراق آمیز همسو با بیانات رسانه ای خود آن را به چالش کشیده اند و بعد از چهارماه در سایت بلاغ تحریر نموده اند.

ایشان در بیانات خود متمرکز شده اند که این جانب به محل خدمت خود(تهران) بازگشته ام که در آینده قابل امتنان است و قابل تامل و بررسی می باشد.

دومین مطلب درج شده در این خبر انتقادات تندی به نقل از بنده به آقای احمدی و اداره متبوع نسبت داده شده است، اینجانب اذعان می دارم که در طول این سال ها از رفتار مدیریتی ایشان که همچنان بذر محبت خود را شامل این جانب نموده است کمال تقدیر و تشکر و امتنان دارم.

قابل به ذکر است لغو ابلاغ این جانب مبنی بر سیاست های آموزش و پرورش می باشد(نپذیرفتن سیستم بکفا به علت کسر شاگرد بوده است) که خبرنگار فوق این مورد را دستاویزی از مخالفت های بنده با هدایت تحصیلی مطرح نموده است.

این جانب هیچ اعتراضی به حکم ابلاغی نداشته ام و ندارم و پذیرای آن می باشم.

از خبرنگار سایت بلاغ در بابل انتظار می رود همان گونه که این خبر را همسو با ادبیات رسانه ای خود منتشر نموده است جهت استحضار مخاطبان، روی خروجی سایت قرار بدهند.

در هر صورت این جانب حق پی گیری های حقوقی را برای خود محفوظ میدانم.

رونوشت به مدیر کل استان مازندران

به حراست استان مازندران

به اداره آموزش و پرورش شهرستان بابل

به حراست آموزش و پرورش شهرستان بابل

صفیه‌السادات شاهمیری

پی نوشت: این نامه مطالب این معلم بوده و بدون دخل و تصرف به درخواست نامبرده درج شده است که امیدواریم مشکلات نامبرده حل شود و تاکید می شود نظرات خبرنگار نیست.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين