امروز : شنبه, ۵ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۵:۳۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

رجب‌زاده: الاهلی هم مانند العین تیم گردن‌کلفتی است

کاپیتان تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان معتقد است که تیمش در بازی با الاهلی عربستان نیز کار سختی دارد.

به گزارش بابل نوین،مهدی رجب‌زاده در مورد تساوی تیمش مقابل العین در اولین بازی از لیگ قهرمانان آسیا گفت: ما می‌دانستیم با تیم قدری بازی داریم و اگر می‌خواستیم در زمین حریف کمی نفوذ کنیم، با توجه به بازیکنان خلاقی که داشتند، ممکن بود ضربه بخوریم. به همین دلیل سعی کردیم از نیمه زمین فضاها را ببندیم و بین خطوط ما فاصله نیفتد. تا حدودی هم در نیمه اول موفق بودیم و البته میزبان چند فرصت روی توپ‌های ارسالی داشت که البته موقعیت‌های نصفه نیمه بود.

وی ادامه داد: آنها نیمه دوم چیزی برای گفتن نداشتند و سعی کردیم تمام فضاها را در زمین خودمان ببندیم. آنها نتوانستند بازی کوتاه انجام بدهند و روی یک حفط توپ خوب در نهایت گل زدیم. بعد از گل روی ضدحملات می‌توانستیم فرصت‌های بهتری ایجاد کنیم، اما توپ‌ها را لو دادیم و در لحظاتی که می‌توانستیم تیر خلاص را بزنیم، موفق نشدیم. متأسفانه گل مساوی را خوردیم ولی گرفتن یک امتیاز از نایب قهرمان آسیا بد نبود.

کاپیتان تیم فوتبال ذوب‌آهن همچنین تأکید کرد: قبل از بازی هم به بچه‌ها گفتم که باید با حوصله و صبر بازی کنیم و هر چقدر زمان می‌گذرد می‌توانیم به گل برسیم که این اتفاق هم رخ داد. امیدوارم در بازی‌های بعد بتوانیم موفق باشیم. فکر می‌کنم مردم هم خوشحال بودند که یک امتیاز گرفتیم.

رجب‌زاده درباره بازی تیمش برابر الاهلی عربستان در دومین هفته از لیگ قهرمانان گفت: این بازی را باید در عمان انجام بدهیم. شرایط الاهلی هم مثل العین است و آنها هم تیم گردن کلفتی هستند. با این حال تیم ما هم تیم منسجمی است، خصوصاً در کارهای دفاعی که نظم خوبی داریم. ما تلاش می‌کنیم که در این بازی هم به حریف گل بزنیم و این بار از گلی که می‌زنیم، محافظت کنیم. البته می‌دانیم که مقابل این تیم هم کار سختی داریم./م

منبع : تسنیم

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين