امروز : یکشنبه, ۲۹ دی , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۶:۱۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

جزییات دستور جلسه مجمع مشخص شد/ترکیب اعضای هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال کامل می‌شود؟

جزئیات مجمع سالیانه فدراسیون فوتبال در تاریخ ۲۵ اسفند ماه امسال مشخص شد.

به گزارش بابل نوین،مجمع عمومی و عادی فدراسیون فوتبال ۲۵ اسفند ماه امسال در سالن همایش آکادمی ملی المپیک و در آخرین روز کاری سال از ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه با حضور اعضای مجمع آغاز خواهد شد.

طبق دعوتنامه فدراسیون فوتبال نامه زیر به عنوان دستور جلسه برای اعضا ارسال شده است:

همچنین ریز برنامه‌های روز برگزاری مجمع به تفکیک ساعت برگزاری به شرح زیر است:

در برنامه ارسال به اعضا ساعت ۱۲:۳۰ انتخابات نواب رئیس دوم و سوم (رئیس سازمان لیگ و بانوان) هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال برگزار می‌شود که طی آن در صورتی که نواب پیشنهادی مهدی تاج از سوی اعضای مجمع رأی بیاورند، ترکیب اعضای هیأت رئیسه کامل خواهد شد.

طبق قوانین اساسنامه فدراسیون فوتبال باید ۲۱ روز قبل از آغاز برگزاری مجمع، دعوتنامه‌ برگزاری برای اعضا ارسال شود که این اقدام از چهارشنبه هفته گذشته یعنی ۴ اسفند آغاز شده تا روال اداری و رسمی کار به این ترتیب طی شود.

پیش از این شایعاتی مبنی بر لغو یا تأخیر در برگزاری مجمع منتشر شده بود که با ارسال دعوتنامه‌ها برای اعضا به نظر می‌رسد زمان برگزاری آن در تاریخ ۲۵ اسفند قطعی شده باشد.

نکته جالب توجه اما زمان برگزاری مجمع سالیانه و عادی فدراسیون فوتبال آن هم در آخرین روز کاری سال است و به نظر می‌رسد هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال در اقدامی هوشمندانه، این روز را برای برگزاری یکی از حساس‌ترین رویدادهای فوتبالی سال انتخاب کرده است.

در هر صورت برگزاری مجمع در آخرین روز کار سال ۹۵ می‌تواند از حساسیت‌های آن کم کرده و به واسطه نیمه تعطیلی رسانه‌ها در این روزها به واسطه تعطیلات پایان سال، بازتاب اخبار آن را نیز به طور محسوسی کاهش دهد.

این در حالی است که فدراسیون فوتبال می‌توانست با انتخاب یک زمان مناسب‌تر به برگزاری یک مجمع دقیق و بدون حرف و حدیث با بازتاب رسانه‌ای ایده‌آل کمک شایان توجهی کند./م

منبع : فارس

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين