امروز : چهارشنبه, ۱۲ آذر , ۱۳۹۹
تاریخ : 2014/12/24 - 21:31 ذخیره فایل ارسال به دوستان

دستگاه‌های خدمات‌رسان اجازه قطع خدمات بدون اطلاع بخشداری را ندارند

دستگاه‌های خدمات‌رسان اجازه قطع خدمات بدون اطلاع بخشداری را ندارند

بخش بندپی شرقی بابل از نظر وسعت، جمعیت، نیروی انسانی و توانمندی‌های موجود، از بزرگ‌ترین بخش‌های مازندران و حتی کشور محسوب می‌شود.

محمدباقر علی‌تبار عصر امروز در جلسه شورای اداری بخش بندپی شرقی شهرستان بابل که در بخشداری این منطقه برگزار شد، اظهار کرد: بخش بندپی شرقی بابل از نظر وسعت، جمعیت، نیروی انسانی و توانمندی‌های موجود، از بزرگ‌ترین بخش‌های مازندران و حتی کشور محسوب می‌شود.

وی با اشاره به اینکه این بخش نیازمندی‌های دارد که برای حل آن نیازمند عزم جدی همه مسئولان است، افزود: برای رفع نیاز مردم منطقه نباید خود را به وظایف اختصاصی سازمانی منحصر کرده و گوشه‌ای از کار را گرفت بلکه باید هر جا نیاز به همفکری و ارائه راهکار بود حضور یابیم.

بخشدار بندپی شرقی بابل، تعامل مدیران بین‌بخشی با روسای ادارات شهرستان را مهم‌ترین اولویت کاری برشمرد و بیان کرد: نهادهای مستقر باید از همه توانمندی‌های مدیران استانی، سازمانی، نمایندگان، فرماندار و بخشدار برای حل نارسایی‌های بخش استفاده کنند.

علی‌تبار با اشاره به اینکه مدیران باید مسائل منطقه را شفاف‌سازی کنند، ادامه داد: مدیران مشکلات را آنالیز و دسته‌بندی کنند و در اختیار مسئولان قرار دهند تا در حد مقدورات با توجه به اولویت‌بندی مشکلات حل شود.

وی گفت: تعامل ادارات و نهادهای مردمی با شوراها و دهیاران امری ضروری است زیرا از دستاوردهای انحصاری نظام این است که تشخیص اولویت و تصمیم‌گیری به مردم خود روستا واگذار شود.

این مسئول عنوان کرد: روسای بخش موظفند برای انجام هرگونه برنامه ویژه در سطح بخش، نخست با بخشداری هماهنگی لازم داشته باشند زیرا حضور بخشدار و روسای بخش امری ضروری است.

علی‌تبار با تاکید بر حضور منظم مدیران در جلسات، پارامتر ارزیابی مدیران را پاسخ به موقع مکاتبات و اجرا مصوبات برشمرد و ادامه داد: دستگاه‌های اجرایی موظف به ارائه گزارش درباره میزان پیشرفت و موانع اجرا پروژه‌ها و هماهنگی‌های لازم بوده و مدیران باید نگاه بخشی داشته باشند.

بخشدار بندپی شرقی بابل اظهار کرد: دستگاه‎های خدمات‌رسان در هر شرایطی حق قطع خدمات به‌ویژه واحدهای آموزشی و درمانی را بدون هماهنگی بخشدار نداشته و باید با انعکاس مشکلات مسائل را حل کنند.

وی افزود: در مراسم‌هایی که به صورت ستادی و غیر ستادی در بخش تشکیل می‌شود مسئولان دستگاه‌های اجرایی حضور فعال داشته باشند.

علی‌تبار با بیان اینکه به سبب بافت سنتی گلوگاه با بن بست ترافیکی مواجه هستیم، اضافه کرد: مقرر شد حداکثر تا پایان آذرماه امسال تمام روستاهایی که شبکه‌گذاری آن به اتمام رسید نصب علمک انجام گیرد و شبکه‌گذاری 25 روستا در حال انجام نیز تا پایان امسال به اتمام برسد لذا خواستار تسریع در این امر هستیم.

علی‌تبار به حفظ ایمنی جاده‌ها تاکید کرد و خواستار تسریع انجام پروژه جلوگیری از رانش زمین گلوگاه تا گاوزن‌محله، خط کشی و نصب علائم جاده‌ای، اتمام پروژه سالن ورزشی، استقرار نمایندگی اداره ورزش و جوانان و استقرار اداره بهزیستی در منطقه شد.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين