امروز : دوشنبه, ۷ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۲:۱۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

بازتاب جهانی انیمیشن «نبرد خلیج فارس ۲»/ از سایت نیرودریایی آمریکا تا سایت شخصی «جو میلر»

سایت رسمی نیروی دریایی ایالات متحده آمریکا در خصوص این انیمیشن نوشت: در میان تنش های لفظی دونالد ترامپ فیلم انیمیشنی با موضوع نبرد با نیروی دریایی آمریکا به زودی به سینماهای ایران می آید.

به گزارش بابل نوین،انیمیشن «نبرد خلیج فارس۲» که به موضوع مبارزه نیروهای سپاه پاسداران با دریادارن آمریکایی می پردازد، بازتاب خبری جالبی در سطح جهانی داشته است.

سایت رسمی نیروی دریایی ایالات متحده آمریکا در خصوص این انیمیشن نوشت: در میان تنش های لفظی دونالد ترامپ فیلم انیمیشنی با موضوع نبرد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با نیروی دریایی آمریکا به زودی به سینماهای ایران می آید.همچنین «جو میلر» نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سایت رسمی خودش با اشاره به انیمیشن «نبرد خایج فارس۲» نوشت: کارگردان «نبرد خلیج فارس۲» گفت: تطابق بین اتمام این فیلم و تنفیذ ریاست جمهوری آقای ترامپ در کاخ سفید بسیار جالب بود. او تاکید کرد امیدوارم این اثر به رئیس جمهور ترامپ نشان دهد که چگونه سربازان آمریکایی در صورت دست درازی به ایران متحمل شکست مفتضحانه و تحقیر آمیزی خواهند شد.گفتنی است این انیمیشن توسط گروه انیمیشن «فاطمه الزهرا» (س) و به کارگردانی «فرهاد عظیما» تولید شده و قراراست توسط حوزه هنری پخش و اکران شود.

خبرگزاری دانشجو

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين