امروز : چهارشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۷:۲۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

امتیاز الوحده برای تماشاگران پرسپولیس/ حذف محدودیت

به گزارش بابل نوین، مدیر روابط عمومی پرسپولیس گفت: مسئولان باشگاه الوحده امارات در جلسه هماهنگی پیش از بازی با پیش بینی حضور ۸ هزار تماشاگر، محدودیتی برای حضور هواداران پرسپولیس قایل نشدند.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس  درباره نتایج جلسه هماهنگی پیش از بازی که ساعت ۱۲ امروز به وقت ابوظبی در ورزشگاه آل نهیان برگزار شد، گفت: در این جلسه درباره مسایل مختلف بازی صحبت شد. آقای مک، نماینده کنفدراسیون در برگزاری مسابقه و آقای محمد باجر از سوریه ناظر داوری هستند که در جلسه حضور داشتند.

وی ادامه داد: در این جلسه طبق روال معمول مسایل انضباطی، امنیتی، قوانین مسابقات، تشریفات بازی از زمان حضور تیم‌ها تا زمان خروج آنها، ایستادن برای عکس برداری، ترتیب ورود تیم ها، چینش تماشاگران، تیم‌ها، روی سکوها، بررسی لباس ها و سایر موارد انجام شد.

مدیر روابط عمومی باشگاه خاطر نشان کرد: طبق این هماهنگی تیم ها ۹۰ دقیقه پیش از شروع بازی باید در ورزشگاه حاضر باشند. ۵۰ دقیقه قبل از مسابقه زمان ورود تیم به زمین مسابقه برای گرم کردن خواهد بود و ۲۰ دقیقه قبل از شروع مسابقه باید زمین را ترک کرده باشند.

وی درباره وضعیت حضور تماشاگران پرسپولیس برای این بازی تصریح کرد: ظرفیت ورزشگاه ۱۱۴۵۰نفر اعلام شده است. پیش بینی مقام های الوحده این بود که ۶ هزار هوادار الوحده و ۲هزار نفر هوادار پرسپولیس در این بازی حضور پیدا کنند و همچنین اعلام کردند محدودیتی برای حضور تماشاگران پرسپولیس قایل نشده اند.

منبع:صراط

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين