امروز : پنج شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۷:۲۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان
تاج:

کی‌روش بعد از تفاهمات بیانیه‌ای نداده

به گزارش بابل نوین، رئیس فدراسیون فوتبال گفت: بیانیه‌هایی که از قول آقای کی روش در رسانه ها اخیرا مطرح شده جدید نیست و بنا بر گفته ایشان بعد از تفاهمات صورت گرفته، وی بیانیه ای نداده است.

مهدی تاج  با اشاره به تاکیدات و نظر مسعود سلطانی فر برای حفظ آرامش و همراهی در فوتبال کشور و خصوصا تیم ملی ایران گفت : فدراسیون فوتبال با جدیت بدنبال انسجام ، هم افزایی و وحدت تمامی ارکان فوتبال کشور است.

تاج ادامه داد: ایجاد فضایی متحد در آستانه بازی‌های مهم تیم ملی فوتبال ایران در دور برگشت انتخابی جام جهانی روسیه از جمله برنامه های اصلی این فدراسیون است و خوشبختانه تا این زمان بستر بسیار مناسبی برای هماهنگی، تفاهم و همدلی در فوتبال ایران فراهم شده است.

رئیس فدراسیون فوتبال ایران درباره استفاده از همه ظرفیت‌های فوتبال ایران برای تیم ملی گفت: البته خود جناب کی‌روش سرمربی ایران این موضوع را به زودی در مصاحبه‌ای اعلام خواهد کرد ولی آنچه مسلم است تیم ملی از تمام بازیکنان باشگاهی که قابلیت فنی بالایی داشته باشند استفاده خواهد کرد و درهای تیم ملی بروی بازیکنان مستعد و سرمایه های فوتبال کشور باز است.

تاج ادامه داد: بیانیه‌هایی که از قول آقای کی روش در رسانه ها اخیرا مطرح شده جدید نیست و بنا بر گفته ایشان بعد از تفاهمات صورت گرفته، وی بیانیه ای نداده است.

منبع:صراط

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين