امروز : چهارشنبه, ۹ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۲۰:۳۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان
نيمه‌نهايی ليگ برتر واليبال

مدعیان پایتخت‌نشین کار را تمام می‌کنند؟/ سایپا و ارومیه به دنبال جبران

دومين ديدار از مرحله نيمه‌نهايی ليگ برتر واليبال فردا با برگزاری 2 مسابقه پيگيری خواهد شد.

به گزارش بابل نوین، رقابت‌های لیگ برتر والیبال ایران، گرامیداشت شهدای منا، عصر فردا با برگزاری دو دیدار در چارچوب مرحله نیمه‌نهایی پیگیری می‌شود. این دو مسابقه در شرایطی برگزار خواهد شد که تیم‌های پیکان و بانک سرمایه در دیدار رفت موفق به شکست حریفان خود شدند و برای رسیدن به فینال این مسابقات تنها به یک پیروزی دیگر نیاز دارند.

دو تیم شهرداری ارومیه و سایپا تهران هم در دیدار نخست نیمه‌نهایی به ترتیب مقابل پیکان و بانک سرمایه تن به شکست دادند و برای زنده نگه داشتن امید فینالیست شدن مجبورند مقابل حریفان خود به برتری برسند تا کار را به دیدار سوم بکشند.

شهرداری ارومیه در دیدار برگشت در سال غدیر شهر ارومیه که مجهز به سیستم ویدئو چک هم شده است، پذیرای پیکان خواهد بود. دیداری که از ساعت ۱۶ آغاز خواهد شد و محمد شاهمیری قضاوت آن را عهده‌دار است.

دیگر دیدار این روز از مسابقات در خانه والیبال تهران برگزار می‌شود. جایی که تیم سایپا تهران در مصاف با بانک سرمایه شانس خود را برای رسیدن به فینال امتحان می‌کند. شاگردان مصطفی کارخانه در تیم بانک سرمایه دیدار رفت را با پیروزی پشت سر گذاشتند و توانستند خود را یک قدم به فینال نزدیک تر کنند.

نارنجی‌پوشان سایپا در این دیدار تنها به پیروزی فکر می‌کنند و به خوبی می‌دانند در صورت پذیرفتن شکست از رسیدن به دیدار نهایی باز می‌مانند. با وجود اینکه بانک سرمایه از لحاظ مهره نسبت به سایپا در سطح بسیار بالاتری قرار دارد اما شاگردان آرمات در طول فصل با نمایش خوب خود نشان دادند که مقابل هیچ تیمی از قبل بازنده نیستند و نمی‌توان پیش‌بینی دقیقی از نتیجه این مسابقه داشت.

دیدار دو تیم سایپا تهران و بانک سرمایه ساعت ۱۶ در خانه والیبال آغاز می‌شود. در این مسابقه ابراهیم فیروزی به عنوان داور اول قضاوت مسابقه را بر عهده خواهد داشت.

**برنامه روز دوم نیمه نهایی لیگ برتر والیبال مردان به شرح زیر است:

شهرداری ارومیه = پیکان تهران (ساعت ۱۶) سالن غدیر ارومیه

بانک سرمایه سایپا تهران (ساعت ۱۶) خانه والیبال تهران

باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين