امروز : چهارشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۲۲:۴۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

قهر یک نماینده از نشست لیست امید

به گزارش بابل نوین، در ابتدای جلسه که برخی نمایندگان اصلاح‌طلب و شخصیت‌های سیاسی حضور داشتند، بهروز نعمتی نماینده مردم تهران نشست را ترک کرد.

در حاشیه نشست به سراغ بهروز نعمتی رفتیم و علت ترک نشست را از وی جویا شدیم که بهروز نعمتی به خبرنگار ما گفت «ما به عنوان منتخبین لیست امید در این مراسم شرکت کرده بودیم و معتقد به ائتلاف هستیم.»

وی افزود: بنده از فراکسیون امید گله‌مند هستم و یکی از دلایل ترک جلسه بنده هم این بود که موضوع، مسئله امید نبود. من حتی با آقای عارف قبل از جلسه هم صحبت کردم، قرار بود که ائتلاف منتخبین لیست امید تشکیل شود و موضوع اصلی این بود.

نعمتی بر همین اساس اضافه کرد: این جلسه به نام فراکسیون امید بود ولی قرار نبود چنین چیزی باشد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: قرار بود این جلسه به نام منتخبین لیست امید باشد، اما با نام فراکسیون برگزار شد، یعنی در حقیقت به نام لیست امید و به کام فراکسیونی‌ها برگزار شد. در هر صورت دو فراکسیون است که باید وجود داشته باشد و من از این بابت گله‌مند هستم و بنده با گله‌مندی تمام جلسه را ترک می‌کنم؛ چراکه قرار نبود جلسه فراکسیونی باشد و بنا بود لیستی و با محوریت لیست منتخبین امید برگزار شود.

وی در همین زمینه گفت: قبل از آن هم آقای عارف تأکید کرد که قطعاً موضوع منتخب لیست امید خواهد بود نه فراکسیون امید اما بسیاری از حرف‌هایی که امروز زده شد، بحث رأی اعتماد به وزرای آموزش و پرورش، فرهنگ و ارشاد و ورزش و جوانان و استیضاح‌ عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی تماماً به نام فراکسیون تمام شد، اما نکته این است که اینها همه طبق ائتلاف صورت گرفت، وگرنه اگر ائتلاف نبود این اتفاق نمی‌افتد و بسیاری از کارهای ائتلاف را در مجلس بنده انجام می‌دادم نه فرد دیگری.

منبع:فارس

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين