امروز : دوشنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۹:۲۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

توپ خروج از رکود واحدهای تولیدی مازندران در زمین بانک‌ها

مسؤولان استانی اینبار توب رکود واحدهای تولیدی مازندران را در زمین بانک‌ها انداخته و اعلام کردند که در صورتی که بانک‌ها نسبت به پرداخت تهسیلات اقدام کنند زمینه خروج از رکود اقتصادی در واحدهای تولیدی فراهم می‌شود.

به گزارش بابل نوین به نقل از  بلاغ، خبر پرداخت تسهیلات رونق اقتصادی است، چند ماهی است که توسط متولیان مختلف استانی دست به دست می‌شود.

یک بار استاندار این موضوع را در جلسات مطرح می‌کند، برخی مواقع مدیران تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران، برخی مواقع اتاق بازرگانی مازندران و در بیشتر مواقع هم رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، گاهی هم بانک‌ها در ارائه گزارش عملکرد به بحث پرداخت رونق اقتصادی را پیش می‎کشند.

به نظر می‎رسد که قرار است بحث پرداخت تسهیلات ۲۳۸ میلیارد تومانی دست‌آویزی شود که مدیران استانی هر چند وقت یک بار در سطح رسانه‌ها حضور داشته باشند و بخواهند از این بابت در رسانه گزارش عملکردی ارائه دهند.

در روزهای اخیر محمدپور عمران رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت دوباره با بحث پرداخت ۲۳۸ میلیارد تومان رونق تولید و انتشار آن از طریق روابط عمومی تلاش دارد که بخشی از صفحات رسانه‌ها را در اختیار بگیرد.

محمدپور با اعلام اینکه هزار و ۱۱۲ واحد تولیدی استان متقاضی دریافت تسهیلات بودند، اظهار کرد: ۸۷۶ پرداخت تسهیلات به ۸۷۶ واحد تولیدی در کارگروه استانی مصوب شد و به بانک‌های عامل معرفی شدند.

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت مازندران یادآور شد: تاکنون ۲۳۸ میلیارد تومان به ۲۹۹ واحد تولیدی تسهیلات داده شده است.

وی با اعلام اینکه بانک‌ها نسبت به پرداخت تسهیلات این واحدهای تولیدی اقدام کنند، گفت: پرداخت تسهیلات به این واحدهای تولیدی تاثیر به‌سزایی در خروج از رکود و رفع مشکلات واحدهای تولیدی استان دارد.

به گزارش بلاغ، با توجه به توقف روند پرداخت تسهیلات در بانک‌ها در پایان سال و نیز ادامه این روند در دو ماه بعد از سال، به نظر می‌رسد روند رکود مطرح شده از سوی رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت همچنان تداوم می‌یابد./ص

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين