امروز : پنج شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۹:۵۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

ادعای تازه و عجیب اولیسه از درگیری‌اش با وحید هاشمیان

یک رسانه آلمانی در سالروز درگیری مدافع نیجریه‌یایی سابق بوخوم با وحید هاشمیان از این موضوع به عنوان یکی از اتفاقات عجیب در بوندسلیگا یاد کرد.

به گزارش بابل نوین،در چنین روزی یک اتفاق عجیب در لیگ فوتبال آلمان رخ داد. جایی که در سال ۲۰۰۴ و در بازی بوخوم برابر هانزاروستوک، ساندی اولیسه و وحید هاشمیان بعد از سوت پایان مسابقه به جر و بحث با یکدیگر پرداختند که این جر و بحث و درگیری لفظی به داخل رختکن کشیده شد و در آن جا مدافع خشن بوخوم به بینی وحید هاشمیان ضربه زد و بینی او شکست.

باشگاه بوخوم بلافاصله ساندی اولیسه را اخراج کرد تا به حمایت از مهاجم ایرانی بپردازد. این بازیکن نیجریه‌ایی اکنون در تازه‌ترین ادعایش درباره آناتفاق عنوان کرده است که وحید هاشمیان به او توهین نژاد پرستانه کرده است و همین باعث شده او چنین واکنشی از خود نشان دهد!

او همچنین عنوان کرده که برای خودش نیز عجیب است که چنین اتفاقی بین دو هم‌تیمی رخ داده است.

ادعای تازه این بازیکن نیجریه‌ای در حالی مطرح شده که در طی این سال‌ها چنین موضوعی مطرح نبوده و به نظر می‌رسد اکنون اولیسه با طرح این ادعاها به دنبال جلب توجه مجدد است.

وحید هاشمیان یکی از با اخلاق‌ترین فوتبالیست‌های ایرانی و آلمانی است و همواره در مستطیل سبز رفتارهای بدون حاشیه‌ای داشته و در طی این سال‌ها نیز همه از او به نیکی یاد کرده‌اند./م

منبع : ایسنا

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين