امروز : جمعه, ۴ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۰:۴۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

جمعه در مورد اضافه شدن کارت نارنجی و تعویض چهارم به فوتبال تصمیم گیری می شود

جلسه هیئت بین المللی فوتبال روز جمعه در ومبلی برگزار خواهد شد.

به گزارش بابل نوین، در ۱۳۱مین جلسه هیئت بین المللی فوتبال در مورد تغییر قوانین تصمیمات مهمی گرفته خواهد شد. در این جلسه نمایندگان انگلیس، اسکاتلند، ولز و ایرلند شمالی به علاوه چهار نماینده از یوفا حضور خواهند داشت. هر کدام از این هشت نفر حق رای دارند و برای این که قانونی تصویب شود حداقل شش نفر باید آن را تائید کنند.

اضافه شدن تعویض چهارم به بازیهاایی که به وقت اضافه می کشد، افزایش تعداد تعویض ها در بازیهای رده پایه به شش تعویض، تنبیه سه گانه (در زمانی که بازیکنی جلوی موقعیت گل صد در صد حریف را بگیرد باید پنالتی، کارت قرمز و محرومیت برای وی در نظر گرفته شود)، کارت نارنجی (اخراج ده تا پانزده دقیقه ای) مباحثی هستند که در این جلسه در موردشان تصمیم گیری می شود. اگر شش نفر از هشت عضو هیئت بین المللی فوتبال این قوانین را تائید کنند به صورت رسمی اجرایی خواهد شد.

در این جلسه همچنین در مورد استفاده از داور ویدئویی در فوتبال بحث خواهد شد. در حال حاضر یکی از مشکلات داور ویدئویی این است که در مورد صحنه های آفساید قرار نیست که به آن رجوع شود. داور ویدئویی قرار است که روی سه اصل نظارت داشته باشد: پنالتی، تائید اخراج یک بازیکن یا زمانی که گل به صورت غیرقانونی به ثبت رسیده است. در این جلسه همچنین در مورد استفاده از GPS برای کنترل بازیکنان توسط کادر فنی، اعلام وقت تلف شده از طریق تابلو و داور چهارم و هند بحث خواهد شد هر چند که تصمیم قطعی در مورد این مباحث به سالهای آتی موکول خواهد شد. در مورد داور ویدئویی حداقل زمان آغاز آن سال ۲۰۱۸ خواهد بود./م

منبع : نود

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين