امروز : سه شنبه, ۸ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۱:۳۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

اولین گل آسیایی محسن کریمی در اولین تجربه آسیایی

هافبک جوان استقلال در بازی روز گذشته مقابل التعاون عربستان، برای اولین بار در یک میدان بین‌المللی برای استقلال گلزنی کرد.

به گزارش بابل نوین،محسن کریمی، هافبک جوان استقلال که روز گذشته موفق شد دومین گل آبی‌پوشان تهرانی را وارد دروازه حریف عربستانی کند، نقش مهمی در پیروزی شیرین تیم علیرضا منصوریان مقابل التعاون داشت.

کریمی که در دیدار اول استقلال مقابل الاهلی فرصت بازی پیدا نکرده بود، در دومین بازی تیمش، با تصمیم منصوریان در ترکیب ثابت استقلال قرار گرفت تا برای نخستین بار حضور در لیگ قهرمانان آسیا را تجربه کند.

هافبک جوان استقلال که تا پیش از مصدومیت نیز یکی از مهره‌های اثرگذار این تیم بود، در بازی مقابل التعاون نیز عملکرد خوبی داشت و ضمن ارائه یک بازی خوب، موفق شد دومین گل تیمش را هم به ثمر برساند. گلی که در اوج فشار تیم عربستانی به ثمر رسید و موجب شد استقلال با آسودگی خاطر بیشتری به بازی ادامه بدهد. در واقع می‌توان گفت گلی که کریمی مقابل التعاون به ثمر رساند، تضمین کننده پیروزی بزرگ استقلال در بازی روز گذشته برابر زردپوشان عربستانی بود.

شماره ۲۸ جوان و خوش تکنیک آبی‌پوشان موفق شد در اولین بازی بین‌المللی خود برای استقلال گلزنی کند تا شروعی رویایی در میدان بزرگ لیگ قهرمانان داشته باشد.

استقلال تاکنون در لیگ برتر، در بازی‌هایی که کریمی در آنها گل زده است، شکست نخورده و باتوجه به گلزنی روز گذشته این بازیکن در لیگ قهرمانان آسیا و پیروزی بزرگ استقلال در دومین بازی از مرحله گروهی، به نظر می‌رسد خوش یمنی گل زدن‌های کریمی برای آبی‌پوشان، حتی در سطح بین‌المللی نیز برای استقلال تاثیرگذار است./م

منبع : نود

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين