امروز : دوشنبه, ۳۰ فروردین , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/03/01 - 13:47 ذخیره فایل ارسال به دوستان

آیا نامزدهای جمنا پس از مناظرات کنار می‌کشند؟

به گزارش بابل نوین،عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: جمنا تنها یک نامزد را برای انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری معرفی می‌کند.

یحیی آل‌اسحاق افزود: این که گفته می‌شود تعداد زیادی از جمنا برای انتخابات نامزد می شوند و بعد از مناظرات انتخاباتی به نفع یک نفر کنار می کشند، صحت ندارد.

وی تصریح کرد: دیدگاه جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی این است که ابتدا ۱۰ نامزد را از بین ۳۱ نفر داوطلب فعلی انتخاب کند، بعد از مدتی آن را به ۵ نفر کاهش دهد و در نهایت تنها یک نامزد از سوی آنها برای انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام می کند.

عضو هیات موسس جمنا تصریح کرد: همه اعضا این جبهه مرامنانه این تشکل را امضا را کرده اند و خود را نسبت به این مساله متعهد می دانند. در نهایت هم شما شاهد رقابت یک نامزد با روحانی خواهید بود.

آل اسحاق درباره میزان شانس رقبای روحانی خاطر نشان کرد: هنوز درباره نتیجه انتخابات ۹۶ نمی توان پیش بینی خاصی کرد. باید دید مردم چه استقبالی از نامزدها می کنند. اگر ارزیابی مردم این باشد تیمی که نامزدها را معرفی می کند قادر به حل مشکلات آنهاست به آن رای می دهند، در غیر این صورت اعتماد نخواهند کرد.

وی تصریح کرد: این که می گویند اصولگرایان حرف تازه ای ندارند، درست نیست. اگر حرف نویی برای انتخابات ۹۶ نداشتیم وقت خود و مردم را نمی گرفتیم و نامزد معرفی نمی کردیم. قصدمان این است کار جدیدی برای رفع مشکلات کشور و انقلاب انجام دهیم.

وی یادآور شد: جمنا فقط برای ریاست جمهوری برنامه دارد و فعالیتی در انتخابات شوراها ندارد./م

منبع : ایرنا

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين