امروز : جمعه, ۳ اردیبهشت , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/03/01 - 14:14 ذخیره فایل ارسال به دوستان

کاهش نرخ دلار و ثبات قیمت سکه در بازار

صرافان ارز و سکه امروز (چهارشنبه) هر دلار آمریکا را با کاهش 75 ریالی در مقایسه با دیروز، 37 هزار و 764 ریال و هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید را بدون تغییر قیمت، 12 میلیون و پنج هزار ریال داد و ستد کردند.

به گزارش بابل نوین،بر اساس معاملات ثبت شده صرافی های مجاز کل کشور در سامانه نظارت بر ارز (سنا)، قیمت هر یورو تا لحظه تنظیم این خبر به ۴۰ هزار و ۱۴۲ ریال رسید که در مقایسه با دیروز (سه شنبه، دهم اسفند) ۳۲۰ ریال کاهش داشت.
همچنین هر پوند انگلیس در بازار آزاد ۴۸ هزار و ۲۱۰ ریال داد و ستد شد که در مقایسه با دیروز ۵۰ ریال کاهش را تجربه کرد.
اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران نیز امروز قیمت هر دلار را ۳۷ هزار و ۸۱۰ ریال و هر یورو را ۴۰ هزار و ۷۶۰ ریال اعلام کرد.

** قیمت مسکوکات طلا
برپایه اعلام اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران تا لحظه انتشار این خبر، هر قطعه سکه بهار آزادی طرح قدیم با ۱۱۰ هزار ریال افت قیمت نسبت به روز گذشته، ۱۱ میلیون و ۷۰۰ هزار ریال و هر نیم سکه با ۴۰ هزار ریال کاهش قیمت، ۶ میلیون و ۷۵۰ هزار ریال به فروش رفت.
هر قطعه ربع سکه طلا با ۴۰هزار ریال افت قیمت در مقایسه با دیروز، سه میلیون و ۷۵۰ هزار ریال و هر سکه یک گرمی بدون تغییر قیمت، ۲ میلیون و ۳۵۰ هزار ریال داد و ستد شد.
اتحادیه طلا، قیمت هر اونس طلا را با پنج دلار و ۱۰ سنت کاهش قیمت نسبت به سه شنبه، یک هزار و ۲۴۶ دلار و ۱۰ سنت و هر گرم طلای ۱۸ عیار را یک میلیون و ۱۶۱ هزار و ۲۶۰ ریال اعلام کرده که نسبت به دیروز چهار هزار و ۳۹۰ ریال افزایش داشته است./ص

ایرنا

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين