امروز : دوشنبه, ۳۰ فروردین , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/03/01 - 14:35 ذخیره فایل ارسال به دوستان

نعمتی: کسب عنوان بهترین کماندار سال اثبات قدرت و شجاعت بانوی ایرانی است

دارنده مدال طلا پارالمپیک گفت: انتخابم به عنوان بهترین کماندار سال نشانه قدرت و شجاعت بانوی ایرانی در جهان است.

به گزارش بابل نوین، زهرا نعمتی در حاشیه مراسم سالگرد شهید گمنام در فدراسیون جانبازان و معلولین بیان کرد: امروز وظیفه من بود که در این مراسم شرکت کنم چرا که امنیت و آرامش مان را مدیون خون پاک شهدا هستیم و شرکت در این مراسم برای من آرامش بخش است.

وی درباره انتخابش به عنوان بهترین کماندار سال جهان عنوان کرد: این افتخار تنها برای من نیست و متعلق به کل مردم کشورم به خصوص جامعه ورزش بانوان است وقتی اسم یک بانوی ایرانی در صدر قله های موفقیت جهان می درخشد نشانه قدرت و شجاعت یک خانم ایرانی در جهان است.
دارنده مدال طلا پارالمپیک درباره مراسم تجلیل از مدال آوران گفت: یک مقدار این مراسم دیر برگزار شد اما خوشحالم که از قهرمانان تجلیل می شود.
وی در مورد مشکل حقوقی ورزشکاران بیان کرد: حقوق ورزشکاران از طریق صندوق حمایت از قهرمانان پرداخت می شود که در این مدت با تاخیر به دست ما رسیده است.
نعمتی درباره دریافت هدیه صد میلیونی خود افزود: هنوز این هدیه را دریافت نکردم و امیدوارم در این مدت فدراسیون تیر و کمان نیز این هدیه را به دست من برسانند.
بانوی کماندار کشورمان در پایان خاطر نشان کرد: از هفته آینده تمریناتم را آغاز می کنم و امیدوارم بتوانم در مسابقات قهرمانی جهان در چین حضور پیدا کنم./ص
باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين