امروز : دوشنبه, ۳۰ فروردین , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/03/02 - 12:23 ذخیره فایل ارسال به دوستان

صعود ۱۰ پله ای نوشاد عالمیان در جهان / سقوط دسته جمعی بانوان ایرانی در آخرین رنکینگ

به گزارش بابل نوین، سومین رنکینگ جهانی تنیس روی میز جهان در سال جدید میلادی و آخرین رنکینگ سال ۱۳۹۵ اعلام شد که بر اساس آن نوشاد عالمیان پینگ پنگ ملی پوش تنیس روی میز کشورمان با صعود ۱۰ پله ای نسبت به آخرین رنکینگ اعلام شده در جایگاه هفتاد و یکم جهان قرار گرفت.

نوشاد عالمیان که در ابتدای سال ۹۵ در جایگاه ۱۳۷ جهان قرار داشت سال خوبی را پشت سر گذاشته تا با ۶۶ پله صعود نسبت به ابتدای سال به روز های آرمانی خود نزدیک شود . نوشاد پیش از این توانسته بود پس از المپیک ۲۰۱۲ لندن در جایگاه چهلم جهان قرار بگیرد.
افشین نوروزی کاپیتان تیم ملی و نیما عالمیان بر خلاف نوشاد در اخرین رنکینگ سقوط را تجربه کردند . این دو بازیکن هر کدام با ۱ پله سقوط نسبت به آخرین رنکینگ به ترتیب در جایگاه های ۱۳۳ و ۲۵۵ قرار گرفتند.
همچنین در بخش بانوان هم ۳ ورزشکار کشورمان که در رنکینگ جهانی حضور دارند با سقوط مواجه شدند. ندا شهسواری با دو پله سقوط در جایگاه ۲۴۸ ایستاد ، مریم صامت با شش پله سقوط در رده ۳۳۴ و فاطمه جمالی فر با   ۳۲ پله سقوط در رتبه ۵۳۴ قرار گرفتند .
شایان ذکر است که ملی پوشان تنیس روی میز کشورمان در سال ۹۶ قرار است تا در مسابقات قهرمانی آسیا (چین ) ، مسابقات کشور های اسلامی (جمهوری آذربایجان ) و مسابقات قهرمانی جهان (آلمان) حاضر شوند.
منبع:باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين