امروز : جمعه, ۳ اردیبهشت , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/03/03 - 19:51 ذخیره فایل ارسال به دوستان
در حاشیه نشست هیات دولت؛

انصاری: تمامی نجومی‌بگیران دریافتی‌های مازاد را پس دادند/ حضور یک مدیر دوتابعیتی در وزارت ارتباطات

رئیس سازمان اداری استخدامی گفت: تا امروز غیر یک مورد مدیر دوتابعیتی که در وزارت ارتباطات حضور دارد، وزارت اطلاعات به سازمان اداری استخدامی گزارشی در این باره ارائه نداده است.

به گزارش بابل نوین، جمشید انصاری معاون رئیس جمهور و  رئیس سازمان امور اداری و استخدامی صبح امروز در حاشیه نشست هیأت دولت با حضور در جمع خبرنگاران، در پاسخ به سوالی درخصوص اعلام دادستانی مبنی بر وجود ۵۰۰ مدیر دوتابعیتی که شامل مسئولان و کارکنان دولت می‌شود، چه نظری دارید، گفت: مسئولیت اعلام اینکه از کارکنان دولت، کسی دارای تابعیت مضاعف است، با وزارت اطلاعات است.

 

وی افزود: تا امروز غیر از یک مورد که حدود ۴ ماه قبل وزارت اطلاعات اعلام کرد که یکی از مدیران وزارت ارتباطات دوتابعیتی است، مورد دیگری به سازمان ما گزارش نشد.

 

معاون رئیس جمهور خاطرنشان کرد: اخیراً نیز دادستان نامه‌ای به وزیر اطلاعات نوشت و اسامی حدود ۱۲ یا ۱۳ نفر را اعلام کردند که خودشان در نامه قید کردند که اینها بر اساس اطلاعاتی است که به ما رسیده و بررسی صحت و سقم آن را از وزارت اطلاعات خواستند.

 

انصاری تصریح کرد: اگر وزارت اطلاعات بررسی کند و اگر کسانی در آن لیست دارای تابعیت دوگانه باشند به سازمان ما و دستگاه‌های ذی‌ربط اعلام می‌شود و هنوز وزارت اطلاعات چیزی اعلام نکرده است.

 

وی در خصوص اینکه خود سازمان امور اداری و استخدامی در ابتدای استخدام نسبت به شناخت افراد با تابعیت دوگانه ندارد؟‌ گفت: استخدام بر اساس اظهارات متقاضیان است. از آنجایی‌که قانون دست ما را باز گذاشته،‌اگر مواردی بود که مکشوف شد، می‌شود برخورد قانونی لازم را انجام داد. /ص

خبرگزاری دانشجو

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين