امروز : دوشنبه, ۳۰ فروردین , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/03/04 - 20:20 ذخیره فایل ارسال به دوستان

دستگیری کلاهبرداران خیّر نما در تهران

به گزارش بابل نوین، مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام کرد: تعدادی از کلاهبرداران معتاد به مواد مخدر از نوع شیشه و تریاک که در پوشش افراد خیر در سراسر کشور اقدام به سرقت از ده ها زن سالخورده کردند، دستگیر شدند.

 ۱۲آبان ماه سال جاری زن ۶۹ ساله با مراجعه به کلانتری ۱۵۹ بی سیم به مأمورین اعلام داشت که طلا و جواهراتش توسط سرنشینان یک دستگاه خودرو پراید و در پوشش افراد خیر مورد سرقت قرار گرفته است.
با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع «سرقت طلاجات به شیوه قاپ زنی» و به دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای ناحیه ۳۴ تهران، پرونده برای رسیدگی در اختیار پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.
سرهنگ کارآگاه رضا امیدی رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت: با اعتراف صریح متهمین به دهها فقره سرقت به شیوه و شگرد یاد شده و برای شناسایی سایر شکات و مالباختگان، متهمین با قرار قانونی و برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار داده شده اند.
وی افزود: از کلیه شکات و مالباختگانی که بدین شیوه و شگرد مورد سرقت قرار گرفتند دعوت می شود تا برای شناسایی متهمین به نشانی پایگاه ششم پلیس آگاهی در خیابان نبرد شمالی، میدان نبرد، انتهای خیابان شهید بیدچی مراجعه کنند.
منبع: ایرنا
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين