امروز : دوشنبه, ۳۰ فروردین , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/03/07 - 9:15 ذخیره فایل ارسال به دوستان

۳ هزار میلیارد تومان به صندوق ذخیره فرهنگیان بازگشت

رئیس هیئت تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان از بازگشت حدود ۳ هزار میلیارد تومان به این صندوق خبر داد.

به گزارش بابل نوین، جبار کوچکی‌نژاد رئیس هیئت تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، از ورود دادستانی کل کشور به بحث تحقیق و تفحص از این صندوق خبر داد و گفت: با توجه به اسناد و مدارکی که به دست آمده، مقاومت زیادی در مقابل این تحقیق و تفحص علیه تیم تحقیق و قوه قضائیه وجود دارد.

وی با بیان اینکه تخلف برخی اطرافیان مسئولان دولتی در این صندوق محرز شده است، ادامه داد: وقتی این اطرافیان بازداشت می‌شوند، برخی به تکاپو می‌افتند تا این کار به سرانجام نرسد.

رئیس هیئت تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان با بیان اینکه دولت و وزارت آموزش و پرورش باید در این راه به تیم تحقیق کمک کنند، تصریح کرد: اگر برخی بخواهند بر سر راه تحقیق و تفحص مانع ایجاد کنند، دست به افشاگری می‌زنیم.

کوچکی‌نژاد با بیان اینکه به مدارکی دست پیدا کرده‌ایم که نشان می‌دهد برخی از مقامات نیز در اتفاقات صندوق ذخیره فرهنگیان دخالت داشته‌اند، اظهار داشت: در نهایت به عهدی که با فرهنگیان بسته‌ایم عمل می‌کنیم و مدارک به دست آمده را منتشر می‌کنیم.

وی افزود: تاکنون چندین نفر درباره اتفاقات صندوق ذخیره فرهنگیان بازداشت شده‌اند که تعدادی نیز به قید وثیقه آزاد هستند.

رئیس هیئت تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان با بیان اینکه تا اواخر فروردین سال آینده گزارش این تحقیق و تفحص را منتشر می‌کنیم، خاطرنشان کرد: تاکنون با پیگیری مجلس،  حدود ۳ هزار میلیارد تومان به صندوق ذخیره فرهنگیان بازگشته است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين