امروز : دوشنبه, ۳۰ فروردین , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/03/09 - 11:07 ذخیره فایل ارسال به دوستان

جایگزینی ۹ دستگاه آمبولانس به ناوگان اورژانس مازندران

9 دستگاه آمبولانس جدید جایگزین آمبولانس های با عمر بالا شد.

به گزارش بابل نوین، یحیی صالح طبری سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی مازندران در حاشیه مراسم واگذاری آمبولانس های جدید در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان گفت: در ادامه نوسازی ناوگان اورژانس ۱۱۵ مازندران، ۹ دستگاه آمبولانس جدید جایگزین آمبولانس های با عمر بالا شد. وی افزود: در حال حاضر در مازندران، ۸۴ پایگاه جاده ای و شهری و یک پایگاه اورژانس هوایی با ۱۴۰ دستگاه آمبولانس و یک بالگرد، شبانه روز آماده ارائه خدمات اورژانس پیش بیمارستانی به مصدومان و بیماران اورژانسی است.

صالح طبری گفت: از سال ۱۳۸۴ که آمبولانس های بنز اسپرینتر ۳۱۴ وارد ناوگان اورژانس مازندران شد، تاکنون به دلیل افزایش تعداد ماموریت های درون شهری و جاده ای، بیشتر این آمبولانس ها فرسوده شد و نیاز به جایگزینی داشت.

سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی مازندران افزود: ۲۲ دستگاه از آمبولانس های با عمر بالا با آمبولانس های بنز اسپرینتر ۳۱۵ که در نوع خود دارای استانداردهای بین المللی و جهانی هستند، دی ماه امسال جایگزین شده بود.

صالح طبری گفت: این نوع از آمبولانس ها دارای امکانات مانیتورینگ قلبی ، دستگاه تنفس مصنوعی، دستگاه شوک قلبی و بسیاری از امکانات لازم برای یک Icu وccu متحرک هستند.

وی افزود: تاکنون ۶۷ درصد آمبولانس های با عمر بالای ۱۰ سال نوسازی شده است.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين