امروز : چهارشنبه, ۱ اردیبهشت , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/03/11 - 12:14 ذخیره فایل ارسال به دوستان
معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش

افزایش تقاضا برای تحصیل در متوسطه اول

به گزارش بابل نوین، علی زرافشان در آیین تجلیل از فعالان و برگزیده‌گان پروژه مهر شهرستانهای استان تهران که در سالن معلم شهریار برگزار شد، اظهارکرد: باید به سمتی حرکت کنیم که در سه سال آینده پوشش تحصیلی در دوره دوم متوسطه از ۷۹ درصد به مرز ۸۲ درصد ارتقاء یابد.

معاون آموزش متوسطه وزیرآموزش و پرورش افزود: هدف گذاری دقیق و درست در مباحث آموزشی ارتقا کیفیت آموزش را به همراه خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه با فراگیر شدن پوشش تحصیلی در دوره ابتدایی، تقاضا برای تحصیل در دوره متوسطه اول افزایش پیدا کرده است، تاکید کرد: آموزش ها در مقطع متوسطه دارای حساسیت‌های بالایی است و باید با استفاده از مشاوران قوی و نیروهای توانمند آموزشی در کنار تهیه امکانات و تجهیزات آموزشی به موفقیت دانش آموزان کمک کرد.

زرافشان با تاکید بر اینکه شناسایی استعدادهای برتر و ایجاد فرصت رشد استعدادها در شاخه فنی و حرفه‌ای و کاردانش از اولویتهای حوزه آموزش متوسطه است، خاطرنشان کرد: حدود ۷۰۰ هزار هنرآموز در هنرستان‌های کشور در حال تحصیل هستند که این هنرآموزان در آینده به عنوان نیروی انسانی ماهر و آموزش دیده در جامعه نقش آفرین خواهند بود.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش،معاون آموزش متوسطه وزیرآموزش و پرورش افزود: استقرار پایه یازدهم و هدایت تحصیلی از اولویت های مهم معاونت آموزش متوسطه در سال تحصیلی آینده است./ص

ایسنا

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين