امروز : دوشنبه, ۳۰ فروردین , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/03/12 - 11:14 ذخیره فایل ارسال به دوستان

موج افشاگری درباره یک شبکه تلویزیونی منحرف

به گزارش بابل نوین، : موجی از افشاگری علیه یک شبکه تلویزیونی ضداخلاقی و حامی بهائیان موسوم به «من و تو»، پشت صحنه این تلویزیون سیاسی را بیشتر آشکارکرد.

این شبکه پس از قرارداد همکاری با شبکه ده تلویزیون رژیم صهیونیستی و اخذ توافق با مقامات امنیتی آمریکا، خط مشی سیاسی و ضداسلامی و ضدایرانی خود را برجسته کرد.

«من و تو» که از گروه‌ها و جریانات تجزیه‌طلب حمایت می‌کند، ابتدا با تابلوی «سرگرمی» قشری از طبقه عوام را به خود جلب کرده بود، اما رفته رفته ماهیت سیاسی خود را عیان کرد و بر حجم و رنگ برنامه‌های ضد اخلاقی‌اش با هدف زدودن ارزشهای اسلامی و ایرانی، افزود.

مدتی پیش حسن اعتماد پدر یکی از تهیه‌کنندگان و مجریان شبکه «من و تو» و سردبیر سابق اتاق خبر شبکه، طی یک افشاگری از روابط پنهانی پسر خود و مدیر شبکه، کیوان عباسی با پنتاگون خبر داد.

قبل‌تر اما، چندین مجری زن این شبکه درباره وضعیت غیراخلاقی و نیات گردانندگان من و تو افشاگری کردند.ظرف چند روز اخیر هم خبرگزاری فارس، ویدیوهایی از برخی شرکت کننده‌های یکی از برنامه‌های این شبکه منتشر کرده است که در آن از روابط پنهان و ماهیت دست‌اندرکاران «من و تو» و زد و بندهای برنامه‌سازان آن خبر داده است.

منبع:کیهان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين