امروز : دوشنبه, ۳۰ فروردین , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/03/12 - 11:37 ذخیره فایل ارسال به دوستان
بازگشت ملی پوشان رقیب پرسپولیس

الریان آماده مصاف با صدرنشین ایران

رقیب قطری پرسپولیس عصر دیروز تمرینات خود را در حالی پیگیری کرد که بعد از دو روز بار دیگر ملی پوشانش را در اختیار داشت.

به گزارش بابل نوین،با وجود تمام مخالفت هایی که میشل لادروپ با حضور ملی پوشان پرشمارش در اردوی تیم ملی قطر انجام داد اما با اعمال فشار فدراسیون فوتبال این کشور ۶ بازیکن دعوت شده به اردو از سه روز قبل تمرینات الریان را ترک و به جمع شاگردان خورخه فوساتی اضافه شدند تا در بازی دوستانه و تدارکاتی با آذربایجان به میدان بروند.
با اتمام این بازی دوباره ملی پوشان الریان در کنار بازیکنان لخویا اردوی تیم ملی قطر را ترک و به باشگاه های خود بازگشتند که حضور ملی پوشان الریان باعث خوشحالی سرمربی دانمارکی شد. این بازیکنان عصر دیروز اولین جلسه تمرینی خود را بعد از بازی دوستانه با آذربایجان انجام دادند تا برای مصاف با پرسپولیس آماده شوند.
سایت باشگاه الریان با انتشار گزارش تصویری از تمرینات روز گذشته مدعی شد این تیم کاملا آماده مصاف با پرسپولیس است و تمام هدفش شکست دادن صدرنشین ایران و بالا بردن شانس صعود خود از این گروه نسبتا دشوار خواهد بود.
نکته جالب توجه در این جلسه تمرینی حضور مالک باشگاه در محل تمرینات و صحبت های او با برخی از ستاره های این تیم بود که رسانه های قطری با پوش گسترده این اتفاق مدعی شدند برتری الریان برابر پرسپولیس برای مالکان الریان از اهمیت ویژِه ای برخوردار است./م

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع: ورزش سه

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين