امروز : دوشنبه, ۳۰ فروردین , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/03/13 - 14:35 ذخیره فایل ارسال به دوستان

آتش بازی پرسپولیسی ها در قطر

سرخپوشان پايتخت در هفته سوم ليگ قهرمانان آسيا فردا به مصاف الريان قطر مى روند.

به گزارش بابل نوین، دیدار دو تیم فوتبال پرسپولیس و الریان قطر فردا ساعت ١٨:۵۵ در ورزشگاه جاسم بن حمد دوحه برگزار مى شود.

شاگردان برانکو در شب چهارشنبه سورى به مصاف شاگردان لادروپ مى روند. براین اساس آنها قصد دارند با پیروزى در این بازى قدرت خود را در آسیا به رخ حریفان خود بکشانند.
سرخپوشان پایتخت در لیگ برتر با اختلاف ١٠ امتیازى با تیم دوم حاشیه امنیت خوبى در صدر جدول دارند. براین اساس آنها به دنبال تداوم بردهاى خود در آسیا هستند تا با خیالى راحت از گروه مرگ صعود کنند اما کار سختى مقابل تیم قدرتمند الریان قطر دارند.
شاگردان برانکو در بازى گذشته خود مقابل الوحده امارات توانستند در دقایق پایانى با نتیجه ٣ بر ٢ به برترى برسند.
براین اساس آنها با روحیه مضاعف به مصاف الریان قطر مى روند تا با برد این بازى در شب چهارشنبه سورى  و آخرین دیدار سال خود عیدى به هواداران شان بدهند.
در آن سوى میدان، الریان قطر یکى از تیمهاى قدرتمند لیگ ستارگان قطر است. این تیم امسال با ۴٧ امتیاز در جایگاه سوم لیگ قطر قرار دارد و به علت اختلاف ٩ امتیازى با لخویاى قطر شانس زیادى براى قهرمانى در لیگ کشورش را ندارد اما این تیم به دنبال موفقیت در آسیا است.
شاگردان لادروپ در اولین بازى خود در لیگ قهرمانان آسیا توانستند مقابل تیم الوحده امارات به برترى برسند. آنها در یک بازى جنجالى و یک پنالتى مشکوک در هفته دوم مقابل الهلال عربستان شکست خوردند و اکنون با ٣ امتیاز در جایگاه سوم گروه D لیگ قهرمانان آسیا قرار دارند.
تیم الریان قطر قصد دارند با استفاده از میزبانى خود از سد پرسپولیس عبور کند تا همچنان امیدوار به صعود به مرحله بعد باشد.
دو تیم پرسپولیس و الریان قطر در حالى فردا به مصاف یکدیگر مى روند که تیمهاى ملى دو کشور ٩ روز دیگر مقابل یکدیگر صف آرایى مى کنند.
با تَوجه به اینکه هر دو تیم ملى پوش زیادى دارند ، این بازى نمونه اى کوچک از تیم هاى ملى دو کشور محسوب مى شود که نتیجه این بازى بر روى دیدار پیش رو تیم ملى برابر تیم ملى قطر تعیین کننده است.
تیم الریان قطر سه بازیکن شاخص دارد. سباستین سوریا، تاباتا و گارسیا مثلث هجومى تیم قطرى را تشکیل مى دهند . گارسیا بازیکن اسپانیایى سابقه بازى در بارسلونا دارد و باید مدافعان پرسپولیس مراقب این بازیکن باشند که موقعیت گلزنى بدست نیاورد.
اگر پرسپولیس بتواند مقابل الریان قطر به برترى برسد در آن صورت به صورت موقت در صدر جدول گروه D لیگ قهرمانان آسیا قرار مى گیرد.
طبق قانونAFCسرخپوشان پایتخت به علت تساوى برابر الهلال عربستان در خانه با ۴ امتیاز در رده دوم قرار دارند.
محمد انصارى مدافع پرسپولیس هم مشکلى ندارد و قادر به همراهى پرسپولیس در این بازى است.
فو مینگ داور چینى به همراه کمک هایش هو ویمینگ، کائو یى و جمیل جمعه از بحرین قضاوت این بازى بر عهده دارند. سانجاى کومار از هند نماینده بازى و السو وَیْل محمد از عربستان به عنوان ناظر داورى است.
به هر حال باید دید سرخپوشان پایتخت مى توانند با برد این بازى به استقبال سال نو بروند یا نه! /ص
باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين