امروز : جمعه, ۳ اردیبهشت , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/03/13 - 20:05 ذخیره فایل ارسال به دوستان

صاعقه جان یک کشاورز دشتستانی را گرفت

به گزارش بابل نوین، رئیس اورژانس و فوریت‌های پزشکی شهرستان دشتستان گفت: وقوع صاعقه سبب مرگ یک کشاورز و مصدوم شدن ۲ کشاورز دیگر دشتستانی در منطقه عطبیه شبانکاره شد.

محمدعلی دهقان در دشتستان با اشاره به وقوع صاعقه و کشته و زخمی شدن ۳ نفر اظهار داشت: سه کشاورز در مرزعه‌ای در روستای عطیبه شبانکاره در کلبه خود به سبب بارندگی و رعد و برق شدید سکونت داشتند که صاعقه شدید  سبب خسارت جانی به این کشاورزان شد.

وی با بیان اینکه در این حادثه یک نفر جان خود را دست داد افزود: صاعقه سبب سوختگی شدید ‌یک نفر شد که پس از وقوع صاعقه کلبه کشاورزان ریزش می‌کند و ۲ نفر هم  مصدم می‌شوند.

رئیس اورژانس و فوریت‌های پزشکی شهرستان دشتستان با بیان اینکه در این حادثه یک کشاورز ۳۲ ساله جان خود را از دست می‌دهد گفت: به سبب برخورد مستقیم صاعقه این کشاورز ۳۲ ساله در دم فوت می‌کند و ۲ کشاورز دیگر با سن ۱۷ و ۱۸ ساله به سبب ریزش ساختمان بر اثر وقوع صاعقه مجروح و راهی بیمارستان برازجان می‌شوند.

دهقان تصریح کرد: بلافاصله پس از اعلام حادثه به اورژانس در کمترین زمان ممکن، افراد حادثه‌دیده به بیمارستان شهید گنجی برازجان اعزام شدند. اورژانس دشتستان در هر شرایطی برای خدمات‌رسانی به آسیب دیدگان در آمادگی به سر می‌برد و امسال تاکنون به ماموریت‌های مختلفی برای ارائه خدمات به حادثه دیدگان اعزام شده است.

منبع:تسنیم

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين