امروز : چهارشنبه, ۱ اردیبهشت , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/03/15 - 20:47 ذخیره فایل ارسال به دوستان
نتانیاهو:

همسرم من را از ماشین بیرون نکرد!

به گزارش بابل نوین، نخست وزیر اسرائیل در مقابل دادگاهی در تل آویو ادعاهایی مبنی بر اینکه همسرش پس از درگیری لفظی، او را از ماشین در کاروان رسمی‌اش بیرون کرد، تکذیب نمود.

بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در این خصوص در مقابل دادگاه گفت: این امر رخ نداده است، این مساله‌ای کاملا اشتباه و بسیار سخیف و مسخره است.

پیشتر نتانیاهو و همسرش ساره شکایتی را به اتهام افترا علیه یگال سارنا، یک خبرنگار در روزنامه کثیر الانتشار یدیعوت آحارونوت ارائه دادند.

سارنا در سال ۲۰۱۶ در صفحه خود در فیسبوک اعلام کرد که اختلافی میان نتانیاهو و همسرش رخ داد که این اختلاف کاروان نخست وزیر اسرائیل را مجبور ساخت تا در اتوبانی میان تل آویو و قدس بایستد و صدای فریاد بلند شده بود و نخست وزیر از خودرو پیاده شد. رسانه‌ها به صورت گسترده این خبر را پوشش دادند.

نتانیاهو و همسرش از سارنا می‌خواهند تا غرامتی به ارزش ۲۸۰ هزار شِکل (۷۱٫۸۰۰ یورو) پرداخت کند. آنها معتقدند که سارنا به وجهه آنها لطمه زده است.

نخست وزیر اسرائیل که دست در دست همسرش داشت، وارد سالن دادگاه شد و در مقابل دادگاه “دروغ مبتذلی که وی را به اینجا کشانده است”، محکوم کرد.

در همین حال، سارنا که وکلای مدافع نتانیاهو با وی صحبت می‌کردند، گفت که “بیش از قبل” راست می‌گوید که این اتفاق رخ داده است.

وی همچنین گفت: “منابع و شاهدان عینی‌ام تمایل ندارند که بیایند و من نمی‌توانم آنها را مجبور به این کار کنم”.

منبع:ایسنا

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين