امروز : دوشنبه, ۳۰ فروردین , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/03/16 - 9:07 ذخیره فایل ارسال به دوستان
در بابل اتفاق افتاد

حریق منزل در روز چهارشنبه سوری/تصاویر

همزمان با آیین ایرانی یعنی چهارشنبه‌سوری آتش‌سوزی منزل مسکونی واقع در محله کیجاتکیه بابل پای ماموران آتش نشانی را به این حریق باز کرد.

به گزارش بابل نوین، همزمان با آیین ایرانی یعنی چهارشنبه‌سوری، ۲۵ اسفند ماه ۹۵ آتش‌سوزی منزل مسکونی واقع در محله کیجاتکیه بابل پای ماموران آتش نشانی را به این حریق باز کرد.

به دنبال اطلاع‌رسانی شهروندان بابلی به سامانه ۱۲۵ مبنی بر وقوع حریق در یک منزل مسکونی، بلافاصله ماموران آتش‌نشانی ایستگاه شماره ۴چهار در محل حادثه حاضر شدند.

جواد کیانی رئیس ایستگاه شماره چهار که فرماندهی این عملیات را برعهده داشت اظهار کرد: پس از تماس شهروندان، اکیپ عملیاتی ۴۰۱ از ایستگاه شماره چهار و اکیپ عملیاتی ۲۰۲ از ایستگاه شماره ۲ به محل حادثه اعزام و اقدام به اطفای کامل حریق و ایمن‌سازی محیط کردند.

وی افزود: ماموران آتش‌نشانی در ابتدا با قطع برق و گاز منزل، شعله‌های فراوانی که ناشی از سوختن مبل، لوازم و پنجره‌های چوبی اتاق پذیرایی بود را به سرعت و با کشیدن ۲ رشته نوار آبرسانی در مدت ۳۳ دقیقه کاملا کنترل و مهار کردند.

 رئیس ایستگاه شماره چهار بابل در پایان گفت: برخی از کالاهای منزل مانند مبل، فرش، پنل کولر اسپلیت، تلویزیون ۳۲ اینچ، مقداری البسه و ظروف در این حریق سوخت و علت این آتش‌سوزی توسط کارشناسان علت‌یابی حریق، در حال بررسی است.

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين